reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No bo moze za wczesnie robiony ten test byl. A mialam 25 czy 10ml/u? Ja mam ciotke dostac niby w czwartek tak ze w czwartek z rana teścik

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Moze ten 10 by Ci cos wykazal....kurcze a mnie tak kusi to testowanko ale nie no nie zrobie przed czwartkiem. W poprzesnich cyklach robilam nawet 3 dni przed i dupa z tego wyszla tak ze tym razem twardo nic nie robie do dnia w ktorym powinna byc @.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Moze ten 10 by Ci cos wykazal....kurcze a mnie tak kusi to testowanko ale nie no nie zrobie przed czwartkiem. W poprzesnich cyklach robilam nawet 3 dni przed i dupa z tego wyszla tak ze tym razem twardo nic nie robie do dnia w ktorym powinna byc @.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png

Nie wiem przy synu po tygodniu wyszła kreska po terminie @


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w sumie zrobiłam 4 testy. Pierwszy 4 dni przed @ i kreski nie było ( kilka dni później dostrzegłam na nim cień cienia cienia). Dwa dni później (dwa dni przed @ albo w dniu @, trudno powiedzieć jaki był cykl) kreska już była wyraźna. Ale robiłam rano z nocnego moczu. Ten wcześniejszy wieczorem i to był błąd. Nie róbcie za wcześnie, chyba że testów macie dużo i umiecie zdystansować się do ewentualnej bieli. Niestety tak wykryjecie też ciążę biochemiczną.
 
Mi sie cycki rozkręcają jak i podbrzusze. Tak że nastawiam się raczej na to że @ będzie w terminie albo nawet wcześniej :-(

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Do góry