reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Weszłam do młodej do pokoju bo jak zawsze zasypiała z włączoną lampką nocną i chciałam jej zgasić....kurcze jak zobaczyłam ją z całą armią pluszaków a w ramionach tuliła fokę i małego bakłażanka aż chciałam ją ucałować. Mam najukochańszą córcię na świecie <3 szkoda tylko że ten etap pluszakowy to już zapewne na końcówce jest....bo niedlugo nadejda czasy powazniejsze i zapewne sama stwierdzi że już za duża na pluszaki jest....tak przepraszam za ten moj wywód :-) ale dopiero kladę się spać

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Witam, dziś bez weny. Jakos nie mam dzis siły. Mlody obudzil mnie przed 7mą ze kanapke chce. Leżę teraz bez życia. Szczypia mnie sutki i pospalabym jeszcze

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Ty sie ciesz że Cie nie mdli. Mnie znowu w nocy meczyly jakies dziwne mdlosci i jeszcze teraz po wstaniu męczą, a do kolacji było w miare dobrze. Jeszcze mi sie tak ciezko odbija. Podbrzusze mi sie poki co uspokoiło tzn pobolewa ale juz nie tak konkretnie jak to pisalam wczesniej a piersi nie bolą nic a nic. Tak ze te mdlosci to pewnie wynik jakichs dziwnych problemów żołądkowych. No a spać to bym mogła cały czas. Ewidentnie czuję się jak na jakąś chorobę. A tempka caly czas lekko powyzej 37. A na test ewidentnie za wcześnie
f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
No ja tes dopiero za tydzien.. okropnie dlugo. Moj maz jak dzis wychodzil do pracy, cmoknal mnie w brzuszek i powiedział doń "rosnij tam, rozumiesz?" =) zasmialam sie, ale bylo to tak urocze, ze jak wyszedł to lezka mi sie zakrecila

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Edzia Sonia trzymamy kciuki i sie doczekac nie moge waszego testowanka ;)
Mnie bolal rano bardziej jak teraz ..tylko cmi
Czasem zakluje i juz zaczelam myslec czy to nie pecherz albo co innego bo az dziwaczne.. W zadnym wypadku sie nie wkrecam tymi objawami bo fakt ze czekamy to i myslimy o tym wiecej..pewnie na codzień przeszlo by to bez echa..bedzie co ma byc
A i bol gardla mi przeszedl...moze sol pomogla...ale bylam oslabiona i nie bylam na silce..odpuscilam

Jotka urocze:) moj sie wczoraj poplakal ze smiechu...kiedy zapyt sie po co mi termometr i ze gdzie go chce wlozyc heheh zakwitowal tekstem... Ja ci zbadam tempke moim termpmetrem jak chcesz hahahahah i mowie..no ma racje ..nic mi to nie da...a tylko glowe zajmuje
Spedzilismy wczoraj mily wieczor..pelen dobrego humoru ...samemu przy kuchennym barze hehe

Elodia nie wiesz kiedy wyrosnie;)
Moją to nasz piesek usypia..a jak do nas przychodzi na swoje kojo to juz wiemy ze mloda spi heheheh

Ja sobie dzis wolne zrobilam!!!!!!! Biore dzieciaki i jade do znajomych... Ich dzieci swietnie sie bawia razem z moimi..maja miesiecznego chlopca..zawsze go niancze jak jestem..slodziznaaa
Wlasnie jego portret rysuje

Milego weekendu
 
A mi łeb pęka drugi dzień z rzędu i mam przez to wrazenie że mam gorączkę. Z tego bólu zapewne mdłości. Na zmianę pogody tak mam z tym bólem głowy taki mocny niestety. Ale jajniki nadal sie odzywają tak że jest nadzieja.....ale że pierai noc nie bolą ani nie szczypią? Przy mlodej kojarzę że dość konkretnie bolaly ale to chyba trpche poznowj niz w okolo @ terminie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
A mi łeb pęka drugi dzień z rzędu i mam przez to wrazenie że mam gorączkę. Z tego bólu zapewne mdłości. Na zmianę pogody tak mam z tym bólem głowy taki mocny niestety. Ale jajniki nadal sie odzywają tak że jest nadzieja.....ale że pierai noc nie bolą ani nie szczypią? Przy mlodej kojarzę że dość konkretnie bolaly ale to chyba trpche poznowj niz w okolo @ terminie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Mnie po ciazy piersi w pierwszym i drugim dniu @ bola jak diabli. Dzis tylko sutki. Moze co tam sie dzieje =) jakos to rozchodze.

Kochana nie zadreczaj sie tymi cyckami, bo po co. Jeszcze bedziesz miala dosc jak przeciez podrosna w drugim miesiacu..

Chociaz mam nadzieje ze moje juz tylko beda nabrzmiale i wiecej nie urosną bo naprawde bede misiala isc na operacje pomniwjszebia

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Do góry