reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej kochane mam do was pytanie. Jak już udało się wam zajść w ciążę to kiedy i jak przekazaliscie informacje starszemu dziecku? Od razu czy czekałyscie aż usłyszycie bicie serduszka? Ja jeszcze nie wiem czy się udało czy nie. Ale jestem ciekawa jak wy poradziłyscie sobie w tym temacie. Buziaki
 
reklama
@limonka8721 Na szczęście mój 11 miesięcznika daje mi się wyspać i mam nadzieje, ze mu się to nie zmieni.
Zobaczy czy po kolejnej przytulance wystąpi krwawienie?
@melisa129 Nie pomogę w tej kwestii, bo mam małego syna, który nie kojarzy jeszcze
 
@limonka8721 Na szczęście mój 11 miesięcznika daje mi się wyspać i mam nadzieje, ze mu się to nie zmieni.
Zobaczy czy po kolejnej przytulance wystąpi krwawienie?
@melisa129 Nie pomogę w tej kwestii, bo mam małego syna, który nie kojarzy jeszcze
Rozumiem. Mój w grudniu skończy 6 lat [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym poczekała z informowaniem starszego dziecka, niech potwierdzi lekarz, czy wszystko ok i jesli się uda to przeczekać pierwszy trymestr.
Trzymam kciuki! :)
No właśnie jeśli się w ogóle uda. To boję się za wcześnie powiedzieć bo wiadomo że różnie bywa a z drugiej strony ciężko wytrzymać bo ciekawa jestem reakcji tip [emoji12]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobiłam sobie po tygodniu test na pamiątkę:) Mam jeszcze test po pierwszym synku.
Teraz ewidentnie widać dwie grube kreski ❤️
 

Załączniki

  • IMG_1520.JPG
    IMG_1520.JPG
    1 004,7 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Melisa ja małej jak tylko poszłam na usg to powiedziałam od razu ze będzie starsza siostra , była ze mną widziała fasolkę w 4d i była zadowolona.
Moja córka ma prawie 6 lat :) i nie jest zazdrosna ani nic.
Zapewne po porodzie troszkę ja weźmie hehe


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry