reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Zjarana Dziękuje;-) ;)
Ja coś czuje, ze w tej ciąży mega przytyje, pierwsza ciaza 13 kg na + potem pięknie wszystko zrzuciłam , a teraz będzie ciezko:laugh2:
Pierwsza ciaza się dłuży, ponoć przy drugiej czas zapierdziela , poza tym pierwsze dziecko umila czas :)
A lekarz nic nie mówił, ze waga stoi w miejscu? Dziecko w sumie rośnie , a to najważniejsze
Nic nie mówił anemia też pewnie robi swoje. Córeczka ma dwa latka i czeka na braciszka. Mi pierwsza ciąża jakoś szybko minąła i do końca było 9 kg na plusie więc szybko zeszło
 
reklama
Musisz przeczekać i prosić aż minie[emoji5]
Możesz spróbować herbatki imbirowej lub kupić imbir i uciąć kawałek tego imbiru o zalać go woda a jak nie to może jakieś krakersy, paluszki
Sama przez to przechodziłam i odpukać od niedawna przeszło [emoji5]
Trzymam kciuki aby i Tobie przeszło


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Mnie mdłości w pierwszej ciąży do 15 tygodnia trzymały qle głównie wieczorem a w tej ciąży do 18 tygodnia i nawet po wodzie do WC lecialam nic nie pomagało aż miałam skurcze i bol żołądka. Są specjalne tabsy nq mdłości i żołądek w ciąży ginekolog mi zapisała i było lepiej ale nie pamiętam nazwy są bez recepty jak coś
 
Witajcie dziewczyny, znow zaginelam w akcji :) pisalam ostatnio o problemach, o płynie w macicy o szpitalu. No i wyjasnilo sie, dostalam pare dni pozniej okres, cykl kontroluje, intensywnie serduszkowalismy w czasie kiedy powinnam miec owulke (tempka 37.1°-37.4°) najwyzsza mialam 37.5°. Parę dni i bedzie mozna testować... Jestem tak pelna nadziei... Oby oby :) po awansie w pracy to by bylo kumulacja szczescia :) ( macierzynski po awansie za to nie ucieszy szefa :D )
Lecę Was poczytać :)
 
@Zjarana To super Ci sie trafiła parka, ja już nie mogę doczekać się kiedy dowiem się kto u mnie zamieszkuje. Czuje, ze dziewczynka, bo zaczęły mi nagle pryszcze wyskakiwać i ochotę mam na słodkie :)
@limonka8721 Duzo bardziej jestem zmęczona i śpiąca. Punkt 22 jestem już w łóżku i kręgosłup mnie boli. W środę idę na kolejna betę i mam nadzieje, ze ładnie mi rośnie ✊
Czekam teraz na Twoje rezultaty ✊✊✊
 
Alez zazdroszcze kobietki tych brzuszkow :)
U mnie niewiadomo kiedy okres przyjdzie jak zwykle. Jesli brac pod uwage cykl 35dniowy to za 2 tyg ale nawet sie nie ludze, ten miesiac na pewno przepadl bo bralam silne tabletki ktore czesto hamuja owulacje. Dodac to do moich problemow... czyli na pewno nic z tego. Coraz bardziej zastanawiam sie czy faktycznie nie mam endometriozy, mam okropne bole brzucha ktore zaczynaja sie juz po kilku dniach po miesiaczce. Bole brzucha, jajnikow, tak to trwa az do samego kolejnego okresu bez wzgledu na to czy jest po miesiacu czy nawet trzech...boli codziennie. Codziennie czuje sie kakbym juz za chwile miala miec okres i tak to trwa tygodniami nawet. To samo teraz. Mam jakis 3 tydzien cyklu, brzuch boli mnie okropnie na przemian z jajnikami.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@asha trzymam kciuki :) może akurat tak wszystko na raz wyjdzie :)
@Clover88 przynajmniej się wyspisz o ile ci synio daje pospac :) a u nas staranka rozpoczęte. Ale pierwszy raz po serduszkowaniu krwawilam :/ nie wiem o co chodzi nigdy się nie zdarzyło. Fakt że okres dopiero się skończył ale nie raz przytulanki tak były i nigdy czegoś takiego. Przypomniało mi się że ostatnio gin mi mówił że mam małą nadzerke ale nic z tym nie trzeba robić na razie. Pytał tylko czy właśnie krwawie po stosunku. I teraz pytanie czy mogła się aż tak powiększyć. Ehh taka dupa że nie mogę pójść do lekarza kiedy mam problem.
@kari21, to może (ale nie musi ) być endo. Właśnie główna cechą są silne dolegliwości bólowe. Plecy też cię bolą?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@limonka8721 Hmmm, a to czasem nie plamienie jakby się tam zagnieżdżał się zarodek? Chyba, ze za wcześnie, ale czytałam, ze czasami tak się dzieje ?
Tylko raz krwawiłam ? Czy po każdej przytulance?
To teraz wszystkie trzymamy mocno ✊ Musi się udać !
 
@Clover88 to za wcześnie na zagniezdzenie. @ dopiero co się skończyła, a to były pierwsze przytulanki. To pierwszy raz tak dlatego mnie to zszokowalo, ale zobaczymy następnym razem jak będzie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry