reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Moj test z wczoraj [emoji33]

1497286371-aaaaaa.jpeg


Do tej pory nie wierze [emoji23]

A no nie napisalam wiecej szczegolow [emoji85]
3 cykl staran
17dc owulka
32dc test [emoji323][emoji322]

Objawow zadnych oprocz zwyklego bolu piersi jak na okres i bolu brzucha jak na okres przez ostatnie pare dni.
A no i bzykac mi sie chcialo po owulce a normalnie w fazie lutealnej seks moze dla mnie nie istniec.
Bylam pewna, ze bedzie negatywny bo w poprzedniej ciazy do nie dosc, ze zagniezdzenie powodowalo mocne skurcze to od razu od niego zaczelam miec mase objawow. A wczoraj taki szok [emoji23]

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień Dobry !
Bardzo długo mnie z wami nie było, ale uznałam, że muszę się z wami podzielić wieściami..
od 5 dni spóźnia mi się @, piersi bolą jak oszalałe i jeszcze te skurcze w podbrzuszu. Wstaje rano i coś mnie tknęło aby zrobić test, to poszłam i zrobiłam :D:D:D:D:D oczywiście musze to jeszcze potwierdzić :biggrin2: miłayście tak ze były dwie kreseczki a u lekarza nic nie wyszło ?

Gratuluje! [emoji1377][emoji7][emoji294]️[emoji323][emoji322]


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
A jakie równe krechy hehe

To fotka po jakiejs minucie a po jakichs 4 to juz testowa jest mocniejsza od kontrolnej. Tutaj chyba widac :)
1497286969-aaaaaa.jpeg


DZIEKUJE! [emoji8]

Mam ogromnego stracha, ze znow cos pojdzie nie tak. Dzisiaj to mnie chlop juz opierniczyl za to czarnowidztwo no ale nic nie poradze, ze sie boje :/

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Parasoleczko aaaaaaaaa kuzwa gratki gratki gratki [emoji182][emoji182][emoji182][emoji182][emoji182][emoji182][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] ale sie ciesze mega.Piekne kreseczki
 
reklama
To fotka po jakiejs minucie a po jakichs 4 to juz testowa jest mocniejsza od kontrolnej. Tutaj chyba widac :)
1497286969-aaaaaa.jpeg


DZIEKUJE! [emoji8]

Mam ogromnego stracha, ze znow cos pojdzie nie tak. Dzisiaj to mnie chlop juz opierniczyl za to czarnowidztwo no ale nic nie poradze, ze sie boje :/

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
U mnie syn takie ładne kreski malował ehh i tez tylko cyce miałam obolałe a potem brzuch i na siku latałam czesto
 
Do góry