reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzień Dobry !
Bardzo długo mnie z wami nie było, ale uznałam, że muszę się z wami podzielić wieściami..
od 5 dni spóźnia mi się @, piersi bolą jak oszalałe i jeszcze te skurcze w podbrzuszu. Wstaje rano i coś mnie tknęło aby zrobić test, to poszłam i zrobiłam :D:D:D:D:D oczywiście musze to jeszcze potwierdzić :biggrin2: miłayście tak ze były dwie kreseczki a u lekarza nic nie wyszło ?
 

Załączniki

  • 19204771_281969945599745_1616883048_o.jpg
    19204771_281969945599745_1616883048_o.jpg
    65,1 KB · Wyświetleń: 136
reklama
Dzień Dobry !
Bardzo długo mnie z wami nie było, ale uznałam, że muszę się z wami podzielić wieściami..
od 5 dni spóźnia mi się @, piersi bolą jak oszalałe i jeszcze te skurcze w podbrzuszu. Wstaje rano i coś mnie tknęło aby zrobić test, to poszłam i zrobiłam :D:D:D:D:D oczywiście musze to jeszcze potwierdzić :biggrin2: miłayście tak ze były dwie kreseczki a u lekarza nic nie wyszło ?
Kochana na pewno nic lekarz nie zobaczy jeszcze,ale zobaczy np.powiekszona macice i grubsze endometrium :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki powiedzcie mi w którym dniu u was wystąpiła owulacja przy col branym od 5-9dnia cyklu bo ja nie mam monitorowanego
W 8dc miałam duży pęcherzyk, który mógł pęknąć w każdej chwili. Wczoraj tj. 10dc pęcherzyk jeszcze trochę urósł ale nie pękł, dzisiaj jadę na kontrolę. Zobaczymy. Mam nadzieję, że u Ciebie pęknie bez problemu. Pozdrawiam :)
 
Dzień Dobry !
Bardzo długo mnie z wami nie było, ale uznałam, że muszę się z wami podzielić wieściami..
od 5 dni spóźnia mi się @, piersi bolą jak oszalałe i jeszcze te skurcze w podbrzuszu. Wstaje rano i coś mnie tknęło aby zrobić test, to poszłam i zrobiłam :D:D:D:D:D oczywiście musze to jeszcze potwierdzić :biggrin2: miłayście tak ze były dwie kreseczki a u lekarza nic nie wyszło ?
Do lekarza to tak ok 7tyg się umów to już serduszko będzie.
 
Cześć. Czytam was kilka dni, z mężem zaczynamy starania o drugie dziecko konkretnie córeczke ;D pół na pół ale zawsze to 50% hehe. Moj synek ma już 1,5 roku i uwazamy by nie było za dużej róznicy wieku trzeba zacząć juz. Czy przyjmiecie mnie pod swoje skrzyda co bym mogła dzielić się z kimś uczuciami jakie mi towarzyszą w tej przygodzie?

Wszytkim ktore zakiełkowały składam wielkie gratulacje!!
 
Kotek to teraz działaj działaj i jeszcze raz działaj co tu taka cisza jak makiem zasiał? Zaginął mi rachunek za Internet i mi odcieli hehe teraz czekam az mi włączą a póki co kupiłam pakiet w telefonie.
 
reklama
Do góry