reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Moj test z wczoraj [emoji33]

1497286371-aaaaaa.jpeg


Do tej pory nie wierze [emoji23]

A no nie napisalam wiecej szczegolow [emoji85]
3 cykl staran
17dc owulka
32dc test [emoji323][emoji322]

Objawow zadnych oprocz zwyklego bolu piersi jak na okres i bolu brzucha jak na okres przez ostatnie pare dni.
A no i bzykac mi sie chcialo po owulce a normalnie w fazie lutealnej seks moze dla mnie nie istniec.
Bylam pewna, ze bedzie negatywny bo w poprzedniej ciazy do nie dosc, ze zagniezdzenie powodowalo mocne skurcze to od razu od niego zaczelam miec mase objawow. A wczoraj taki szok [emoji23]

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
@Paraplu [emoji79] [emoji79] [emoji79] [emoji79] [emoji79] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] super! Gratulacje, ma moc ta krecha! Spokojnosci!:*

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj test z wczoraj [emoji33]

1497286371-aaaaaa.jpeg


Do tej pory nie wierze [emoji23]

A no nie napisalam wiecej szczegolow [emoji85]
3 cykl staran
17dc owulka
32dc test [emoji323][emoji322]

Objawow zadnych oprocz zwyklego bolu piersi jak na okres i bolu brzucha jak na okres przez ostatnie pare dni.
A no i bzykac mi sie chcialo po owulce a normalnie w fazie lutealnej seks moze dla mnie nie istniec.
Bylam pewna, ze bedzie negatywny bo w poprzedniej ciazy do nie dosc, ze zagniezdzenie powodowalo mocne skurcze to od razu od niego zaczelam miec mase objawow. A wczoraj taki szok [emoji23]

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

O Kuzwa w końcu dałaś radę kobito [emoji123]
Gratuluje
To first response ?? Ja go w pierwszej ciąży użyłam i kreska była w miarę ładna
Ale sie cieszę jupiiiii [emoji86]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@Carmen24 tw Holandii nazywa sie Predictor ale to moze byc ten sam test ale w roznych krajach moze miec inna nazwe.

Dziekuje :) serio, nadal nie wierze [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ciesz sie teraz ciąża, odpoczywaj , pachnij
Ja tez w udanym cyklu nie dowierzałam, rzuciłam testem na lodówkę i poleciałam do apteki pod klatka po clear blue... No ten już nie kłamał ahaha


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ciesz sie teraz ciąża, odpoczywaj , pachnij
Ja tez w udanym cyklu nie dowierzałam, rzuciłam testem na lodówkę i poleciałam do apteki pod klatka po clear blue... No ten już nie kłamał ahaha


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Ja też zrobiłam więcej niż jeden hehe chyba mało która kończy po pierwszym teście.
 
Ja was podczytuje od lutego i raczej zadko się udzielam.Trochę smutne ze część osób się przeniosła na inny wątek [emoji53]. Bo lubiłam poczytać co u nich [emoji53].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry