reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No to jestem [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12] wow[emoji7] no bo ja się muszę pochwalić, mój mezus zmienia prace, no i dziś właśnie był na ostatecznej rozmowie i praca lepsza i warunki i płacą lepiej, i w ogóle byli pod wrażeniem po rozmowie z nim, także jestem z niego dumna i dostał nagrodę wlasnie[emoji4]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak szybko? [emoji23]
Eee no co Ty piszesz, ze chu*jowa pani domu?! Przeciez jest bardzo ladnie! Lepiej niz u mnie! Zaraz porobie zdjecia o zobaczysz [emoji14]




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
No wiesz to było 3 lata temu musieliśmy porobić bo nie było nic, więc tak jakby przymus. Pewnie jakby było znośnie to nawet bym nie ruszala [emoji4] a ładnie wygląda bo to nowe mieszkanie było. My w sumie też coś w rodzaju specjalnego. Teraz wynajmujemy ale po jakimś czasie możemy wykupić na własność. Tylko, że ja nie chce tu nieruchomości kupować bo nigdy się stąd nie wyniose [emoji20]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Koraaa dzieki za link. Ktore mieszkanie wybralas?

@M2b
Paczaj.

Kuchnia, w tym swietle nie widac wszystkich mankamentow. Ta boazeria na suficie na zywo jest tak paskudna, ze oczy krwawia.
1496781274-aaaaaa.jpeg

1496781293-aaaaaa.jpeg

1496781303-aaaaaa.jpeg

1496781314-aaaaaa.jpeg


Korytarz, z tego sypie sie pyl, a podloga wyglada na brudna ale nie jest, jest tak zniszczona.
1496781372-aaaaaa.jpeg

1496781383-aaaaaa.jpeg



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
No to rzeczywiście było trochę do zrobienia [emoji1] ale na szczęście zamieszkał tam Bob budowniczy [emoji7]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@leeleeth meble wygladaja jak nowe po tym pomalowaniu [emoji7] i bardzo mi sie podoba kolor!
Dywan bardzo sie przydaje dzieciom. Ja mam juz upatrzony :) no chyba, ze mi sie odwidzi bo srednio co tydzien zmieniam koncepcje [emoji23]
Te farby do plytek to jest zarabisty bajer. Taka oszczednosc, ladny efekt i mozna samemu to zrobic.

@komareczka ok tak, to co sie samemu zrobilo to taka radosc daje, ze az w szoku jestem. Potrafie stanac w korytarzu, przed pusta biala sciana i sie zachwycac, ze to ja ja pomalowalam [emoji23]

@Koraaa pokazuj jakie mieszkanie sobie upatrzylas :)

@Docia1975 dziekuje i ja za Ciebie trzymam kciuki. Oby czerwiec byl tym szczesliwym [emoji1377]
Powodzenia z tata. Niech zdrowieje i niech zyje jak najdluzej. Mi mojego taty brakuje :( takiej samej swiadomosci, ze jest.


@Ogien121212 kurcze fajny taki odkurzacz ale juz nam tak malo zostalo pylowych prac, ze nie oplaca sie. Szkoda, ze wczesniej nie pomyslalam o tym ale taka prawda, ze nie sadzilam, ze zaraz po sypialni przejdziemy do korytarza i drzwi. Drzwi mialy byc robione w dalekiej, nieokreslonej przyszlosci a tu nagle pomoc zaoferowal przyjaciel K. Grunt, farby i robocizne mamy za darmo! Jedyny koszt jaki ponieslismy to ugotowanie obiadu calej naszej trojce.
Ta kostka to Ci jak od linijki wyszla :) bardzo ladny efekt :)

@ketsurui u mnie 10dpo i nic sie nie dzieje. Brzuch mnie dzisiaj w pracy troche bolal jak na okres i juz czarne mysli, ze taka krotka faza lutealna a to nie sprzyja zaciazeniu, no ale bol przeszedl i malpy nie ma. Oby tak dalej ;)
A tak to nic sie nie dzieje.

@Flower a na jaki kolor chcesz pomalowac?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Może bol brzuchs jest dobrym objawem. Oby. Ja tez Lubie robić remonty własnymi rękoma ile się da. A kostka perfekcyjnie i fachowo od sznurka murarskiiego. Jestem z siebie dumna [emoji87]


@komareczka kocha simsy [emoji7] i ja ludzikami to malo kiedy sie bawilam, ja tam domu uwielbialam budowac i urzadzac [emoji7] godzinami [emoji23]

@judytka777 ahhh chcialabym do Chorwacji, Rumunii...w sumie to bym chciala zobaczyc wszystkie istniejace kraje [emoji23]

@Ogien121212 tez przezywalam ciezka operacje serca taty. Niestety, jak to mowia, operacja sie udala ale pacjent nie przezyl. Tatko zmarl 3 tygodnie po operacji :(

@Wonderful przykro mi :(
07.07 moze bedzie szczesliwa data :)

@M2b musisz stanac w kolejce bo juz kilka dziewczyn chce mnie zatrudnic [emoji14] opowiazuje kolejnosc zgloszen [emoji23]

A mi ciagle ludzie gadaja, ze czemu wydaje kase na mieszkanie w Holandii, ze nie wiadomo ile bede tam mieszkac. Pewnie, ze nie wiem ile bede mieszkac ale czy to znaczy, ze mam caly czas mieszkac w c*ujowych warunkach bo a noz widelec za 4 lata sie wyprowadze? A co jesli wyprowadze sie za 10 lat? Mam tak caly czas mieszkac bo nie znam przyszlosci? Nikt nie zna. Mieszkam tak juz ponad 4 lata i nie zanosi sie abym wciaglu najblizszego czasu sie wyprowadzala, podjelam wiec decyzje, ze trzeba w koncu mieszkanie doprowadzic do dobrego stanu. Marmurow klasc nie bede ale ma mi sie milo i przyjemnie mieszkac.
A to gadanie ludzi mnie juz wku*wia, moje mieszkanie i moje pieniadze, i tym bardzoej moja sprawa co ja z tym bede robic. Do ich kasy i mieszkan sie nie wtacam i chcialabym teego samego z ich strony.
To sie wygadalam.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przykro mi z powodu taty. Tyle nadziei i cierpienia. Mój na szczęście cudem wywinął się smierci. Teraz intensywna rehabilitacja aby mógł siedzieć może chodzić,ale jest z nami żyję i rozmawia


Kochane doradźcie mi. Czy w czasie ciąży zrezygnowaliście z wielu rzeczy? Czy faktycznie aż tyle jest "zabronione" Zaczynam 5tc, na sierpień mam zarezerwowane wczasy nad Bałtykiem, powinnam zrezygnować? Moża się kąpać w morzu? plażowac? OD marca schudłam 20kg (rower 3x w tyg ok 20-30km, siłownia głównie cardio rower bieżnia orbitrek 3-5x w tyg.) Czy z tego też powinnam zrezygnować? pokochałam sport..dał mi powera i sprawił że waga wkońcu spadła w dół... Doradzcie mi doświadczone mamusie :) co można a co nie.. jestem w kropce to moja pierwsza ciąża.. tak bardzo chciałabym utrzymać wagę albo nie przytyć za wiele.. Czekam na wasze opinie..;-) ;)
To wszystko zależy od ciąży i lekarza. Jeśli wszystko jest ok, Ty czujesz się dobrze to można żyć najnormalnuej no może bez używek. Organizm zawsze daje znać jak jest coś nie tak. Z reguły bólem. Wiadomo nikt ciężarów nue będzie dźwigal, ćwiczenia dla ciężarnych tez są trochę inne na inne partie mięśni śle są. Wszystko zależy od przebiegu ciąży

f2wlj44juj75ukos.png
 
@Paraplu znalazlam :) alez sie nasmialam przy tym ogladajac stare zdjecia, ciezko bylo znalezc takie bez jakiegos pijaka na pierwszym planie :laugh2::laugh2::laugh2:

Ten pokoj wygladal tak , ze na trzech scianach bylo zrobione ... cos :) dwie mialy porobione struktury, trzecia tapete z cegłówkami do tego jeszcze wsciekly porancz dookola i dziwny zielony pasek, a na przeciwko sciana wscielky czerwony, taz z pomaranczowa obwoluta :oo::oo: aaaaa no i zyrandol mial pomaranczowe klocze wiec to jeszcze dobijalo :)

wiec po tym wszytskim zrobilismy jasnym bezem dwie sciany, a na jednej dalismy fototapete i sciane biala, bylo nam od razu tam lepiej :)
No fakt te ściany nie zachecaly do mieszkania [emoji23][emoji23][emoji23].Też bym się w tym wnętrzu źle czuła.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@M2b to zdjecia z teraz :p
Nie mam pod reka zdjec jak to wygladalo jak sie wprowadzalam, to bys zobaczyla ile pracy w to wlozylismy aby doprowadzic to mieszkanie do dzisiejszego stanu.

Szkoda, ze ludzie mysla, ze jak socjalne to nie trzeba o nie dbac :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@M2b to zdjecia z teraz [emoji14]
Nie mam pod reka zdjec jak to wygladalo jak sie wprowadzalam, to bys zobaczyla ile pracy w to wlozylismy aby doprowadzic to mieszkanie do dzisiejszego stanu.

Szkoda, ze ludzie mysla, ze jak socjalne to nie trzeba o nie dbac :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No są ludzie i... tu w Anglii najgorsi są chyba murzyni oni o nic nie dbają. Tylko żeby się umalowac i ubrać w markowe ciuchy i super bryki [emoji35] żeby nie było na pewno nie wszyscy i nie nie jestem rasistka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miałam Ci prędzej odpisać ale zapomniałam ;) Ja na początku przyjmowania luteiny miałam uczucie lekkiego pieczenia po stosunku. Później ustało i do teraz nie mam tego problemu. Co więcej M też skarżył się na początku, że to piecze :/
Dzieki wielkie za odpowiedz :) pocieszylas mnie. :) ja dostalam na to globulki z kwasem hialuronowym zeby nawilzyc. Zobaczymy za 5 dni czy dalej bedzie szczypac bo teraz mam nakaz abstynencji zeby sie wykurowalo me wnetrze ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry