reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Zależy jaki zawód właśnie...
Ja skończyłam pedagogike a później dodatkowo poszłam na opiekunke (to ddwa lata trwało) uwierzcie mi, że stwierdziłam, że ze studiów wyniosłam zero, jedno.wielkie zero!!! No, chyba, że info o Korczaku którą przekazywał nam każdy wykładowca...:/
A w dwuletniej praktyka praktyka praktyka plus MEGA WAŻNE informacje dotyczące sprawowania opieki nad dziećmi...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha...ja też po pedagogice ...i też ten Korczak był wałkowany wszędzie gdzie się tylko dało :D
Dopiero studia podyplomowe dały mi pełnowartościowy zawód ...
 
reklama
Umieram jadlam ten tydz gluten bo musiałam do badan. Teraz mam Taja biegunkę i bole brzucha.


Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I Ty jeszcze nie testowalas?[emoji44]kiedy testujesz kochana?trzymam kciuki

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem kochana z tych bardziej cierpliwych a raczej z tych realistek ... testy w domu mam dwa ale poki co spokojnie jeszcze czekam musialaby mi sie @ jeszcze z 3 dni spoznic bym zdecydowalam sie na test. Heheh :-) :-) :-)
 
Kurde, nie nadrobię Was. Podczytałam i zapomniałam co której odpisać.
Wróciliśmy już że szpitala, w końcu porządnie się zajęli młodą i sprawy się ruszyły. Jestem padnięta po tym pobycie. Dziś od rana na działce, a jutro trzeba się do pracy przygotować- ale mam sprawdzania- masakra.
Z tego wszystkiego zapomniałam czy @ ma być za tydzień czy za dwa hehe
 
Jestem kochana z tych bardziej cierpliwych a raczej z tych realistek ... testy w domu mam dwa ale poki co spokojnie jeszcze czekam musialaby mi sie @ jeszcze z 3 dni spoznic bym zdecydowalam sie na test. Heheh :-) :-) :-)
A to podziwiam[emoji3] [emoji106]ja to zawsze przed terminem już kilka robiłam[emoji23]

Ja już leżę w łóżku.moi chłopcy oglądają mecz.jutro robimy sobie wycieczkę rowerową połączona z ogniskiem[emoji4]znowu kiełbasy się na jem i bede żałować[emoji21][emoji28]ja jutro powinnam mieć owulacje ale coś sluzu nie miałam przezroczystego[emoji53]wczoraj dzialalismy dziś już nie.może jutro jeszcze[emoji6]dobrej nocy

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@basia89 dziekuje za &&&& kochana :-) :-) :-) ja wedlug obliczen dzis juz mam 29dc/28 ostatnia @ mialam 6.05 mam cykle 28 dni wiec wychodziloby ze @@@ powinna byc dziś czekam na nią jak na swietego Mikołaja w czerwcu :-) :-) :-) :-) fajnie jakby sobie zapomniala o mnie i o Was wszystkich starajacych się no Ale ktora dzis z nas ma az takie szczescie
Oby @ zapomniała o Tobie na conajmniej 9 miesięcy [emoji6]
Zależy jaki zawód właśnie...
Ja skończyłam pedagogike a później dodatkowo poszłam na opiekunke (to ddwa lata trwało) uwierzcie mi, że stwierdziłam, że ze studiów wyniosłam zero, jedno.wielkie zero!!! No, chyba, że info o Korczaku którą przekazywał nam każdy wykładowca...:/
A w dwuletniej praktyka praktyka praktyka plus MEGA WAŻNE informacje dotyczące sprawowania opieki nad dziećmi...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzie kończyłaś pedagogikę? [emoji6] ja w Kolegium w Bytomiu
Hahaha...ja też po pedagogice ...i też ten Korczak był wałkowany wszędzie gdzie się tylko dało :D
Dopiero studia podyplomowe dały mi pełnowartościowy zawód ...

Przybijam piątkę dziewczyny [emoji6] Korczak na pedagogice numer 1 od zawsze [emoji23]


Ja właśnie wróciłam do domu.. robiłam urodzinowego grilla na działce.. padam i jestem szczęśliwa, że już w łóżku leżę hihi [emoji12] dobranoc kobitki [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry