reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny mam pytanie, takie nie staraczkowe ale chciałabym poznać Wasze opinie, może ułatwi mi to podjęcie decyzji.

Pisałam jakiś czas temu, że poczułam wielka potrzebę zmiany w swoim życiu. Miałam zacząć szkolenie na psychoterapeutę, jednak mój m uważa, że nie damy rady tak finansowo, jak i logistycznie. Nikt z rodziny nie zajmie sie dziećmi, [emoji17][emoji57] ja ogarniam opiekunki wiec pomoc by jakaś była. A z finansami to mogłabym po pierwszym półroczu przyjmować klientów (jak to brzmi [emoji23][emoji57][emoji12])

Początek kursu na jesień. Jakie jest Wasze zdanie, odpuścić czy zawalczyć ?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tak abstrahując od tego, czy odpuścić, czy nie...nie obraź się, ale ja uważam, że osoba, która nie skończyła psychologii, a jedynie kurs, nie powinna być psychoterapeutą. Ja uczyłam się 5 lat, gdybym chciała być psychoterapeutą, musiałabym się uczyć dalej. Uważam, że jest to nie w porządku wobec pacjentów, żeby próbować im pomagać bez solidnego zaplecza doświadczenia w tym temacie. No, ale to Twoja decyzja, zrobisz coś uważasz :)

Ja się odezwę jutro laski, bo dzisiaj mało czasu :*

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Boszzzz... Padam na ryjek. Odkąd wstałam rano to dopiero usiadłam. Najpierw zakupy, potem krojenie mięsa i warzyw na grilla, robienie marynaty a dokładniej pięciu - inna do karkówki, inna do skrzydełek, inna do szaszłyków, inna do warzyw a jeszcze inna dla koleżanki uczulonej na gluten....
Potem ugotowałam jedzenie dla psów (czeka mnie jeszcze obranie im całej kaczki).
No a teraz posadziłam iglaki w tarasie. Muszę chwilę odsapnąć a potem kanny posadzić i prania tonę poskładać...

Pracowita z Ciebie kobietka! Ale mi smaka narobilaś tymi marynatami [emoji6]tak mi sie zachciało grilla


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@leeleeth ja tez bym próbowała

Dziewczyny u mnie hormony szaleja albo płacze albo się wkurzam,jeszcze w pracy mnie wkurza bo temat urlopu umarł śmiercią naturalna już czerwiec a nic nie wiadamo oczywiście wczesniej ustalilysmy miedzy sobą mniej więcej komu jak by pasowało co prawda miałam iść na zwolnienie ale jak wszystko ok postanowilsn jeszcze po pracować bo kasę odloze to mi powiedziano ze mi się urlop nie należy bo i tak potem na zwolnienie pójdę wkurzyly mnie bo i tak mamy braki kadrowe ale chciałabym pójść na urlop gdzieś pojechać oderwać się
 
@basia89 dziekuje za &&&& kochana :-) :-) :-) ja wedlug obliczen dzis juz mam 29dc/28 ostatnia @ mialam 6.05 mam cykle 28 dni wiec wychodziloby ze @@@ powinna byc dziś czekam na nią jak na swietego Mikołaja w czerwcu :-) :-) :-) :-) fajnie jakby sobie zapomniala o mnie i o Was wszystkich starajacych się no Ale ktora dzis z nas ma az takie szczescie
 
Ostatnia edycja:
@basia89 dziekuje za &&&& kochana :-) :-) :-) ja wedlug obliczen dzis juz mam 29dc/28 ostatnia @ mialam 6.05 mam cykle 28 dni wiec wychodziloby ze @@@ powinna byc dziś czekam na nią jak na swietego Mikołaja w czerwcu :-) :-) :-) :-) fajnie jakby sobie zapomniala o mnie i o Was wszystkich starajacych się no Ale ktora dzis z nas ma az takie szczescie
I Ty jeszcze nie testowalas?[emoji44]kiedy testujesz kochana?trzymam kciuki

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@basia89 dziekuje za &&&& kochana :-) :-) :-) ja wedlug obliczen dzis juz mam 29dc/28 ostatnia @ mialam 6.05 mam cykle 28 dni wiec wychodziloby ze @@@ powinna byc dziś czekam na nią jak na swietego Mikołaja w czerwcu :-) :-) :-) :-) fajnie jakby sobie zapomniala o mnie i o Was wszystkich starajacych się no Ale ktora dzis z nas ma az takie szczescie

Trzymam kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas dzisiaj zlot food truck`ów a ja barszcz biały i zdrowy deser z chia haha [emoji14] choć pewnie tam też na chwilę wpadnę :)
Mam dziś tyyyyle sił! :D wysprzątałam mieszkanie, nagotowałam, ah ah, oby tak częściej ! :)
1496498087-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak abstrahując od tego, czy odpuścić, czy nie...nie obraź się, ale ja uważam, że osoba, która nie skończyła psychologii, a jedynie kurs, nie powinna być psychoterapeutą. Ja uczyłam się 5 lat, gdybym chciała być psychoterapeutą, musiałabym się uczyć dalej. Uważam, że jest to nie w porządku wobec pacjentów, żeby próbować im pomagać bez solidnego zaplecza doświadczenia w tym temacie. No, ale to Twoja decyzja, zrobisz coś uważasz :)

Ja się odezwę jutro laski, bo dzisiaj mało czasu :*

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam się w 100%!! 5 lat studiów psychologicznych było naprawdę ciężkie wiec jakieś zaplecze jest aby zrobić psychoterapię. Wg mnie jeśli nie masz mgr psychologii to jest to bez sensu. Ale to moje zdanie. Tak samo nie rozumie starszych roczników które pokończyły jakieś dziwne studia i zrobiły kurs 2letni na psychologa w szkołach katolickich i mogą być psychologami. Szlak mnie trafia ! A znam takie przypadki [emoji35][emoji35] miałam u takiej pani praktyki zawodowe. Z wiedza zatrzymała się 20lat temu !
Także marzenia marzeniami. Oczywiście trzba o nir walczyć. Ale nie jeśli nir masz do czegoś kwalifikacji.
I mam nadzieje ze w końcu zostanie wprowadzona ustawa o zAwodzie psychologa i skończą się takie szopki Żr każdy może sobie kończyć coś co w zasadzie ludzie po psychologii powinni mieć jedynie dostęp do tego ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgadzam się w 100%!! 5 lat studiów psychologicznych było naprawdę ciężkie wiec jakieś zaplecze jest aby zrobić psychoterapię. Wg mnie jeśli nie masz mgr psychologii to jest to bez sensu. Ale to moje zdanie. Tak samo nie rozumie starszych roczników które pokończyły jakieś dziwne studia i zrobiły kurs 2letni na psychologa w szkołach katolickich i mogą być psychologami. Szlak mnie trafia ! A znam takie przypadki [emoji35][emoji35] miałam u takiej pani praktyki zawodowe. Z wiedza zatrzymała się 20lat temu !
Także marzenia marzeniami. Oczywiście trzba o nir walczyć. Ale nie jeśli nir masz do czegoś kwalifikacji.
I mam nadzieje ze w końcu zostanie wprowadzona ustawa o zAwodzie psychologa i skończą się takie szopki Żr każdy może sobie kończyć coś co w zasadzie ludzie po psychologii powinni mieć jedynie dostęp do tego ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zależy jaki zawód właśnie...
Ja skończyłam pedagogike a później dodatkowo poszłam na opiekunke (to ddwa lata trwało) uwierzcie mi, że stwierdziłam, że ze studiów wyniosłam zero, jedno.wielkie zero!!! No, chyba, że info o Korczaku którą przekazywał nam każdy wykładowca...:/
A w dwuletniej praktyka praktyka praktyka plus MEGA WAŻNE informacje dotyczące sprawowania opieki nad dziećmi...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry