reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja dziś 6dpo... Objawów jakichkolwiek obecnie brak. Czasami coś podbrzusze pokłuje, i często czuję nie ból ale tak po prostu podbrzusze...
Ehhhh... Chyba mam dziś dzień pesymistki... Tak się boję że druga iui się nie udała, że teraz jeszcze jedna i zostanie już tylko in vitro... :(
 
reklama
Ja dziś 6dpo... Objawów jakichkolwiek obecnie brak. Czasami coś podbrzusze pokłuje, i często czuję nie ból ale tak po prostu podbrzusze...
Ehhhh... Chyba mam dziś dzień pesymistki... Tak się boję że druga iui się nie udała, że teraz jeszcze jedna i zostanie już tylko in vitro... :(
Trzymam kciuki żeby się udalo!!musisz być dobrej myśli kochana[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, u mnie dziś tak. To chyba jeszcze nie żaden skok prawda? To za wcześnie...
1496472804-aaaaaa.jpeg


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sobotnie[emoji5]

My po sniadanku a teraz wywalam chłopaków na dwor zeby spokojnie posprzątać [emoji5]

Miłego odpoczynku wszystkim

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@queen_b trzymam kciuki. Musi się udać.
@MoKa a badasz szyjkę??
U mnie znowu apka przesunela owu. I teraz się z nią zgadzam Pozostaje czekanie.
Screenshot_20170603-103357.jpg


@Docia1975 jak u Ciebie temperatura??@StorAnia a jak u Ciebie sytuacja???
 

Załączniki

  • Screenshot_20170603-103357.jpg
    Screenshot_20170603-103357.jpg
    117,2 KB · Wyświetleń: 589
Ja dziś 6dpo... Objawów jakichkolwiek obecnie brak. Czasami coś podbrzusze pokłuje, i często czuję nie ból ale tak po prostu podbrzusze...
Ehhhh... Chyba mam dziś dzień pesymistki... Tak się boję że druga iui się nie udała, że teraz jeszcze jedna i zostanie już tylko in vitro... :(
I ja tak samo wstałam z jakimś dziwnym zdolowany nastrojem. Dziś 27 dc, ale oczywiście oprócz bólu piersi po dupku zresztą nic nie czuje i chyba znowu nici z tego. Z poprzednimi ciążami jakoś tak za 3 i potem za pierwszym razem się udawało tylko partner inny. Może wyślę swojego na badanie nasienia. Głupieje już.

f2wlj44juj75ukos.png
 
Kurcze Kobiety jak tu dziś cicho[emoji33] [emoji43] jakie macie plany na weekend? Ja dziś popołudniowa zmianę.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczynki :)

@queen_b [emoji323][emoji92][emoji322] swietna wiadomosc! Wreszcie sie cos ruszylo. Kurcze tak sie ciesze, ze jakbym to ja cos dostala dlugo wyczekiwanego [emoji23]ogrombie, OGROMNIE gratuluje i 3mocbo kciuki zeby wszystko szlo wedlug planu [emoji1377]

@StroAnia haha Ty to kompletnie odplywasz na tej swojej dzialce [emoji16] tak o niej piszesz, ze mnie zazdrosc zzera [emoji12] zrob jakas fotke zeby chociaz oko nacieszyc.

@MoKa grill...ahhh...ja ja kocham grille i ogniska. Moglabym tak kazdy wieczor spedzac.
U mnie 6dpo ale cos mam smuta bo mam przeczucie, ze sie nie udalo :(

@judytka777 cacy no to teraz czekamy [emoji1377]

@komareczka eee...yyyy...ja sie nie znam [emoji28]

@Flower jakie wyganianie?! Niech szoruja kible [emoji16][emoji12]

@mfifi04 co sie dziwisz, ze cicho :) za ladna pogoda by siedziec w domu czy gapic sie w ekranik. My sobite spedzamy w domu bo K teraz robi ostatni wlacznik swiatla, ja wypije kawke i ide robic gladz wokol juz zrobionych wlacznikow.

Ciezki dzien bedzie ale w Holandii mamy swieto w poniedzialek i oboje mamy wolne [emoji7] 3-dniowy weekend [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry