reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dopiero siadlam na tylku [emoji33]nogi to mi zaraz kolo uszu wyjda.

Biore sie za nadrabianie a poki co chce napisac, ze uwielbiam wydawac kase na dom! Wiecej frajdy mam z kupienia nowej polki niz z ubrania. Jesli cos robicie to sie chwalcie tutaj na lewo i na prawo, wiekszosc rzeczy jakie wybieram do domu to u kogos podpatrzylam [emoji16]

Mam juz kilka popierdolek kupionych na sciane ale czekaja w kartonie az te sciany beda gotowe [emoji28]
Poki co prezentuje moja wreszcie pomalowana sciane i moje wieszaczki, sa tak czederskie, ze nie lubie na nich wieszac kurtek bo zaslaniaja mi te wieszaki [emoji23]
1496334111-aaaaaa.jpeg



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Hello ja malo czasu ostatnio bo strasznie zalatana jestem i jeszcze gdzies mnie chyba przewialo bo od godziny smarkam jak glupia :(

Paraplu ale czaderskie wieszaczki.Gdzie Ty je kupila?

Kobietki prosze o obiektywna ocene.Widzicie taka okladke ksiazki bierzecie i czytacie ja czy nie?
IMG-20170601-WA0000.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20170601-WA0000.jpg
    IMG-20170601-WA0000.jpg
    44 KB · Wyświetleń: 541
Hello ja malo czasu ostatnio bo strasznie zalatana jestem i jeszcze gdzies mnie chyba przewialo bo od godziny smarkam jak glupia :(

Paraplu ale czaderskie wieszaczki.Gdzie Ty je kupila?

Kobietki prosze o obiektywna ocene.Widzicie taka okladke ksiazki bierzecie i czytacie ja czy nie?Zobacz załącznik 808911

W necie kupilam :p Umbra Buddy Hooks sie nazywaja.

Hmm...jak tak patrze na okladke to najbardziej podoba mi sie tytul i to krwawe kolo. Z reszta mam jakis problem i jeszcze nie umiem powiedziec jaki [emoji28] moze tlo za bardzo zlewa sie z reszta i malo tej krwi tam widac.
Nie wiem czy bym wziela, to znaczy inaczej, nie jestem pewna czy na przelatujac przez x okladek akurat ta by zwrocila moja uwage.

Bo jesli chodzi o kwestie widze okladke i decyduje czy czytam czy nie to Ci nie odpowiem bo okladka dla mnie wtedy to tylko jeden z elemento. Ogladam okladke, czytam opis z tylu, kartkuje, czytam kilka pierwszych zdan i dopiero decytuje czy chce ja przeczytac czy nie.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Hej kobietki witam się w ten piękny dzień. Byliśmy z młodym na dniu dziecka od 9 rano do teraz, idę się kąpać i później was poczytam i podpisuje. A niżej mój wykres. Jajcor bolał mnie do dzisiaj do 12 i nam śluz mega rozciągliwy. Nie wiem kiedy ta owu.
Screenshot_20170601-184428.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20170601-184428.jpg
    Screenshot_20170601-184428.jpg
    110,8 KB · Wyświetleń: 446
Wiecie co... teoretycznie jak i praktycznie co miesiąc wychodzi ja to, ze my nie trafiamy w dzień kiedy jest owulacja.... z moich obserwacji wynika, ze albo sexy sa o wiele za wczas, albo o wiele za późno... i np. Albo dzień przed co jest juz mega blisko i na dobra sprawę mogło by pyknac, ale banie pyka... po prostu trzeba wcelować w dzień owu, ale kurna jak?!? No tego nikt nie przewidzi... wiec kończę moje działania starań - po prostu mam to w pupie ... chyba pora naprawde sie wyluzować, aczkolwiek z drugiej strony jak?!? Przecież nie da sie wyłączyć mózgu od tak i miec święty spokój - myśląc co bedzie to bedzie...
Chyba z miesiąc na miesiąc po prostu brak mi sil, chceci, nerwów, smutków, załamań i mimo wszystko zazdrości wród znajomych, którym sie udaje...

Moze jestem wredna, albo po prostu nie wiem.... :-(
 
Dziewczyny od wczoraj mam mega dużo śluzu i odparzylam bok nogi koło dziurki,sudokrem w ruchu ,ja chuda jestem,a do tego 37.2 i jest mi zimno,nie jestem chora
Czad ! :) Ja to wiążę z dobrą nowiną :)
Paraplu - uwielbiam te wieszaki !!!!! Tylko gdzie je w PL dostać ! :)
Aschlee25 - tytuł raczej nie pasuje mi do okładki ...widziałabym jakieś smutne dziecko - odwrócone plecami patrzące na oddalającą się rodzinę z dziećmi ...
 
Wiecie co... teoretycznie jak i praktycznie co miesiąc wychodzi ja to, ze my nie trafiamy w dzień kiedy jest owulacja.... z moich obserwacji wynika, ze albo sexy sa o wiele za wczas, albo o wiele za późno... i np. Albo dzień przed co jest juz mega blisko i na dobra sprawę mogło by pyknac, ale banie pyka... po prostu trzeba wcelować w dzień owu, ale kurna jak?!? No tego nikt nie przewidzi... wiec kończę moje działania starań - po prostu mam to w pupie ... chyba pora naprawde sie wyluzować, aczkolwiek z drugiej strony jak?!? Przecież nie da sie wyłączyć mózgu od tak i miec święty spokój - myśląc co bedzie to bedzie...
Chyba z miesiąc na miesiąc po prostu brak mi sil, chceci, nerwów, smutków, załamań i mimo wszystko zazdrości wród znajomych, którym sie udaje...

Moze jestem wredna, albo po prostu nie wiem.... :-(
Marcjanna każda z nas tak ma,zwątpienia i żal że nam się nie udaje,nie jesteś sama to naturalna rzecz,nawet psycholog by nam nie pomógł trzymaj się maleńka
 
reklama
Do góry