reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Serce jak tam u Was?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze niunia ... każdy donoszony tydzień to szczęśliwy tydzień :) Głównie żyję od poniedziałku do poniedziałku,- od wizyty do wizyty ... :)
A jak Twoje nastroje niunia ? Planujesz jakieś wakacje ?
My za meble płacimy chyba 6300, a sprzęty jak liczyliśmy to ok. 7000 wyjdzie. My niestety musimy zrobić wszystko, bo to mieszkanie od dewelopera...



Haha, super! Widzisz... Tylko w moim brzuchu prócz tłuszczu nic nie ma [emoji23] a ludzie już myśleli, że w ciąży jestem. Ja durna nie wpadłam na to, że tak to może wyglądać [emoji2]



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana Twój szkrab pięknie maluje! Mój ma 3 na koniec roku z plastyki - a mama po liceum plastycznym
upload_2017-6-1_11-34-8.png

Odnośnie brzuszka to jeszcze się wypełni takim małym okopującym okruszkiem :)
Tylko to cholernie niesprawiedliwe, że na jedną rzuci się przysłowiowe spodnie i BUUUM już w ciąży jest. A druga lata po lekarzach, robi kosztowne badania, sama wyszukuje wiedzy kiedy takowej zaczyna braknąć ginowi i musi czekać na ten jeden jedyny szczęśliwy cykl nie widząc jak długo i kiedy to nastąpi.

Ja mieszkam na nowym osiedlu, widzę młodziutkie dziewczyny, ostatnio taka biegała z dziećmi za moim blokiem.... miała 3 dzieci - szacuję na oko, że rok po roku 4,3,2 latka i dużyyyy brzuch :/ I powiem Ci, że pomimo iż jestem w ciąży - mam takie ukucie zazdrości ...mi lata lecą (35 na karku - mój K 2 lata starszy), zawsze marzyłam o takiej dużej rodzinie i dupa ...chyba nie będzie mi dane ...czeka mnie CC... a potem rok przerwy w staraniach.Na tą ciążę czekałam ponad 4 lata, więc strach myśleć ile musiałabym czekać na kolejną, ile nerw i strachu by donosić ...ehhh Mam tylko nadzieję, że dzieci moje pomimo dużej różnicy wieku będą ze sobą naprawdę związane ...

My kobiety zawsze mamy się czym martwić :)
 

Załączniki

  • upload_2017-6-1_11-34-8.png
    upload_2017-6-1_11-34-8.png
    962 bajtów · Wyświetleń: 390
reklama
My za meble płacimy chyba 6300, a sprzęty jak liczyliśmy to ok. 7000 wyjdzie. My niestety musimy zrobić wszystko, bo to mieszkanie od dewelopera...



Haha, super! Widzisz... Tylko w moim brzuchu prócz tłuszczu nic nie ma [emoji23] a ludzie już myśleli, że w ciąży jestem. Ja durna nie wpadłam na to, że tak to może wyglądać [emoji2]



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
my robimy remont wywalamy stare ,meble i sprzęt, płytki zostają bo nie widać na nich brudu.
 
Dobrze niunia ... każdy donoszony tydzień to szczęśliwy tydzień :) Głównie żyję od poniedziałku do poniedziałku,- od wizyty do wizyty ... :)
A jak Twoje nastroje niunia ? Planujesz jakieś wakacje ?

Kochana Twój szkrab pięknie maluje! Mój ma 3 na koniec roku z plastyki - a mama po liceum plastycznym Zobacz załącznik 808840
Odnośnie brzuszka to jeszcze się wypełni takim małym okopującym okruszkiem :)
Tylko to cholernie niesprawiedliwe, że na jedną rzuci się przysłowiowe spodnie i BUUUM już w ciąży jest. A druga lata po lekarzach, robi kosztowne badania, sama wyszukuje wiedzy kiedy takowej zaczyna braknąć ginowi i musi czekać na ten jeden jedyny szczęśliwy cykl nie widząc jak długo i kiedy to nastąpi.

Ja mieszkam na nowym osiedlu, widzę młodziutkie dziewczyny, ostatnio taka biegała z dziećmi za moim blokiem.... miała 3 dzieci - szacuję na oko, że rok po roku 4,3,2 latka i dużyyyy brzuch :/ I powiem Ci, że pomimo iż jestem w ciąży - mam takie ukucie zazdrości ...mi lata lecą (35 na karku - mój K 2 lata starszy), zawsze marzyłam o takiej dużej rodzinie i dupa ...chyba nie będzie mi dane ...czeka mnie CC... a potem rok przerwy w staraniach.Na tą ciążę czekałam ponad 4 lata, więc strach myśleć ile musiałabym czekać na kolejną, ile nerw i strachu by donosić ...ehhh Mam tylko nadzieję, że dzieci moje pomimo dużej różnicy wieku będą ze sobą naprawdę związane ...

My kobiety zawsze mamy się czym martwić :)
super że wszystko ok :)
będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry