reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@ lanvin poki co balkonu jeszcze nie zaliczylismy ale pamietam.ze ktoras o tym balkonie pisala :-) przyznac sie ktora to?:laugh2::laugh2:
U mnie najbardziej exstremslnym miejscem w ktorym to robilam byla toaleta w super markecie a tak to no.... zwyczajne lono natury czyli tam gdzie najlepij to smakuje :happy:;-) ;)
Dziewczyny normalnie was nie poznaje. Bogini sexu [emoji177] [emoji173] [emoji173] [emoji177] [emoji182]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny normalnie was nie poznaje. Bogini sexu [emoji177] [emoji173] [emoji173] [emoji177] [emoji182]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
My z mężem mieliśmy takie zbliżenie w takim parko lasku gdzie w każdej chwili mógł ktoś przyjść. W samochodzie na początku prawie codziennie było bo ja mieszkałam na pokoju i on i jakoś tak warunków nie było, że musieliśmy się grzmocic po autach [emoji23] mieliśmy nawet swoją miejscówke taki parking na pustkowiu z ładnym widokiem ale kiedyś nas prawie policja złapała. Na szczęście jeszcze nie zaczęliśmy [emoji23] no i tak. Ale ja nie jestem żadna boginią seksu. Maz ma raczej nudno. Jestem grubsza i jakoś mało mam ochotę. Szkoda mi go bo mimo że on też raczej nie jest jakoś nadpobudliwy w kwestii seksu to ze mna ma w ogóle przerabane bo mi sie wiecznie nie chce.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę dziewczyny! moje libido jest gdzieś na dnie rowu mariańskiego... Zazwyczaj w płodne miałam chcicę, a poza płodnymi to w ogóle. Ale w tym cyklu nawet w płodne mi się nie chce. Także mój biedny mąż tylko narzeka, a co ja poradzę. Już chciałam wracać do seksu po operacji to się coś przyplątało i mam clotrimazol... także no. Może mi się chłop przez tydzień jeszcze nie zasuszy...
A takie mam pytanko jak jesteśmy w tych tematach. Skoro luteinę dopochwowo mam stosować 2-3 razy dziennie to jak to wygląda z seksem? Przecież te tabletki się rozpuszczają, wiadomo że cieknie itp itd...Mężom nie przeszkadza? Nie szczypie ich chemia? :D
Ja daje rano i koło 6 żeby zdążyło się wchłonąć
 
No to już po. Pęcherzyk 2,24 miał, endometrium 9 mm. Wszystko więc super. Oby tylko teraz szybko pękł i oby się pięknie zapłodnił i zagnieździł.
Lekarz niefajny no ale cóż mojego nie było a ten jest podobno dupek ale ekspert. Tym razem nawet nie było iui tak nieprzyjemne jak pierwsze. Poczułam tylko jak mnie normalnie rozpiera i jakby płyn z żołnierzykami wleciał do samach jajników hehehe...
Teraz leżę plackiem w domu a przede mną najdłuższe 14 dni
 
T
No to już po. Pęcherzyk 2,24 miał, endometrium 9 mm. Wszystko więc super. Oby tylko teraz szybko pękł i oby się pięknie zapłodnił i zagnieździł.
Lekarz niefajny no ale cóż mojego nie było a ten jest podobno dupek ale ekspert. Tym razem nawet nie było iui tak nieprzyjemne jak pierwsze. Poczułam tylko jak mnie normalnie rozpiera i jakby płyn z żołnierzykami wleciał do samach jajników hehehe...
Teraz leżę plackiem w domu a przede mną najdłuższe 14 dni
Trzymamy kciuki :)
 
@mfifi04 pisałaś o filmie Kwiat pustyni. Oglądałam kiedyś juz. Dla mnie ogromnie wzruszający. Czasami aż mi się gardło zaciskalo. W tym morzu cierpienia był też tak piękny i pokrzepiajacy. Daje do myślenia.
 
My z mężem mieliśmy takie zbliżenie w takim parko lasku gdzie w każdej chwili mógł ktoś przyjść. W samochodzie na początku prawie codziennie było bo ja mieszkałam na pokoju i on i jakoś tak warunków nie było, że musieliśmy się grzmocic po autach [emoji23] mieliśmy nawet swoją miejscówke taki parking na pustkowiu z ładnym widokiem ale kiedyś nas prawie policja złapała. Na szczęście jeszcze nie zaczęliśmy [emoji23] no i tak. Ale ja nie jestem żadna boginią seksu. Maz ma raczej nudno. Jestem grubsza i jakoś mało mam ochotę. Szkoda mi go bo mimo że on też raczej nie jest jakoś nadpobudliwy w kwestii seksu to ze mna ma w ogóle przerabane bo mi sie wiecznie nie chce.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mojemu M się marzy w lesie na kocyku. W końcu do tego dojdzie. :D a jakoś teraz jestem przychylna różnym
propozycjom w tych tematach :D
 
@cheebay nie mialam z aloesu, K kupil mi mentolowy zel w aptece i duzo pomogl bo pieczenie zmniejszylo sie na tyle, ze bylam w stanie usnac. Kazda zmiana pozycji co prawda powodowala taki bol, ze sie budzilam ale to i tak lepsze nic cala noc nieprzespana.

@Flower tez uwielbiam "Kwiat pustyni" i druga czesc tez czytalam :)

Alkoholizm to duzy problem. Byla mojego K jest alkoholiczka. Staral sie jej pomoc, nawet do tej pory w piwnicy mamy ksiazki jakie sobie kupil o alkoholizmie aby sie doedukowac i wiedziec jak ten problem ugryzc no ale ona uwazala, ze nie ma problemu z alkoholem. A nikomu na sile sie nie pomoze.
A w tamtym tygodniu w Pracy K zmarla 32-letnia dziewczyna, chorowala na anoreksje i tak wyniszczyla organizm, ze poszla spac i nastepnego dnia juz sie nie obudzila :( miala problem z perfekcjonizmem i jesli cos jej nie wyszlo albo uwazala, ze nie spelnila w 150% swoich oczekiwan to sie karala niejedzeniem.

@NeSSi dzisiaj juz lepiej jeste. Skora z twarzy mi juz schodzi, na ramionach jeszcze sie trzyma ale pewnie bedzie platami schodzic [emoji33]no i piecze a w stosunku do wczoraj to jest ogromna poprawa.

@MartaBsrbaraWeronika nie kazda ma przeczucia :)

@Kurcia nie pomoge, nie znam sie na niepekajacych pecherzykach.





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
He he he

Fajny temat dziś macie :)

My las na kocyku już zalicxylismy i bunkry w osowcu i balkon też :)

My po basenach w uniejowie a teraz jedziemy do Łodzi do manufaktury :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry