reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
He he he

Fajny temat dziś macie :)

My las na kocyku już zalicxylismy i bunkry w osowcu i balkon też :)

My po basenach w uniejowie a teraz jedziemy do Łodzi do manufaktury :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w pociągu zaliczyłam ahahha


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
No dobra iui miałam ok 13. Teraz jest 17:00 to chyba mogę już powoli ruszyć dupkę z łóżka i zrobić sobie jeść? Mam głównie leżeć dziś ale chłop w robocie a ja głodna :(
 
My z mężem mieliśmy takie zbliżenie w takim parko lasku gdzie w każdej chwili mógł ktoś przyjść. W samochodzie na początku prawie codziennie było bo ja mieszkałam na pokoju i on i jakoś tak warunków nie było, że musieliśmy się grzmocic po autach [emoji23] mieliśmy nawet swoją miejscówke taki parking na pustkowiu z ładnym widokiem ale kiedyś nas prawie policja złapała. Na szczęście jeszcze nie zaczęliśmy [emoji23] no i tak. Ale ja nie jestem żadna boginią seksu. Maz ma raczej nudno. Jestem grubsza i jakoś mało mam ochotę. Szkoda mi go bo mimo że on też raczej nie jest jakoś nadpobudliwy w kwestii seksu to ze mna ma w ogóle przerabane bo mi sie wiecznie nie chce.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie z seksem to samo. Totalny brak chęci. Ochotę to miałam zawsze tylko na początku związku a potem już tylko gorzej. Mój też ma ciężko. Niby nie narzeka bo co to da. Nieraz mam wyrzuty sumienia.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Ja kur...a też :( Jestem taka zła, że szok!!!! Masakra!

@Bulbasek niestety nie, skierowanie mam do ICZMP... :(
A naprawią po 15 czerwca...
A po 15 nie możesz iść? Wiem że powinno się robić to badanie w pierwszej połowie cyklu, ale jak obiecałam mojemu ginowi ze nie będzie do badania żadnych seksow nawet z zabezpieczeniem to zrobił mi 4 dni przed miesiączką.

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
No to już po. Pęcherzyk 2,24 miał, endometrium 9 mm. Wszystko więc super. Oby tylko teraz szybko pękł i oby się pięknie zapłodnił i zagnieździł.
Lekarz niefajny no ale cóż mojego nie było a ten jest podobno dupek ale ekspert. Tym razem nawet nie było iui tak nieprzyjemne jak pierwsze. Poczułam tylko jak mnie normalnie rozpiera i jakby płyn z żołnierzykami wleciał do samach jajników hehehe...
Teraz leżę plackiem w domu a przede mną najdłuższe 14 dni

Zaciskam z całych sił [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry