reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej kobitki. Ja po wizycie. Jest pecherzyk dominujący 18mm. M dzisiaj jedzie. Gin nam kazal teraz jeszcze podzialac moze przeżyją. Za tydzień znowu na usg. Na wysoka prolaktyne mam parodel 1/2 na noc i 1/4 rano. I za tydzień mam zbadać progesteron. I mam przynieść wykresy. Powiedział, ze wzrost temp. nie świadczy o tym, ze pecherzyk pękł. Świadczy to tylko o wzroście progesteronu. Później poodpisuje bo poczytałam, ale nie mam jak odpisać.
 
Cześć dziewczyny. Nie doczytałam za dużo tego. Cześć z Was może juz mnie nie pamięta. Cóż mieszkanie pomalowane, facet pojechał do pracy. W tym cyklu clo i na usg pecherzyk 22mm. Starania były. Dziś 22dc, za tydz. 05.06 mam zrobić test, bo teraz dupke biorę. W niedziele ostatnia tabletka i w pon się okaże. Ale szczerze to jakioś nie mam nadziei

@siwa84 to przykre, że czekamy na kreseczki i potem taki żal. Ale będzie dobrze w końcu się uda.

@Flower gratuluję

f2wlj44juj75ukos.png
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Melduję że u mnie ciut lepiej. Staram się myśleć pozytywnie. Cały czas tłumaczę sobie że zrobimy badanie i być może uda się poznać przyczynę poronien. Oczywiście będziemy starać się o maleństwo ale myślę że dopiero po wakacjach. Teraz muszę skupić się na odchudzaniu.

Mam pytanie do dziewczyn które poronily. Ile trwało u Was oczyszczanie naturalne macicy. Pytam bo u mnie 5 dni i nie było ono jakieś obfite. Brzuch zabolal raz w dniu poronienia po czym wyleciały dwa spore kawałki tkanki. Takie fioletowo czerwone z zylkami. Na jednym z nich widziałam niestety pecherzyk [emoji53]
Bardzo chcę uniknąć lyzeczkowania ale boję się że coś się słabo oczyscilam. Wizytę mam dopiero w piątek.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Oo Kurcze, fajnie ze sie odezwałas
Myślałam o tobie przez długo .
Cieszę sie, ze troszkę sie pozbierałas
Odnośnie sexu wydaje mi sie ze możesz jeżeli nie plamisz ani nic, chyba tez dużo zależy od psychiki czy chcesz i w ogole
Trzymam kciuki,aby w końcu była dobrze


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Cześć dziewczyny. Melduję że u mnie ciut lepiej. Staram się myśleć pozytywnie. Cały czas tłumaczę sobie że zrobimy badanie i być może uda się poznać przyczynę poronien. Oczywiście będziemy starać się o maleństwo ale myślę że dopiero po wakacjach. Teraz muszę skupić się na odchudzaniu.

Mam pytanie do dziewczyn które poronily. Ile trwało u Was oczyszczanie naturalne macicy. Pytam bo u mnie 5 dni i nie było ono jakieś obfite. Brzuch zabolal raz w dniu poronienia po czym wyleciały dwa spore kawałki tkanki. Takie fioletowo czerwone z zylkami. Na jednym z nich widziałam niestety pecherzyk [emoji53]
Bardzo chcę uniknąć lyzeczkowania ale boję się że coś się słabo oczyscilam. Wizytę mam dopiero w piątek.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja krwawilam około 1.5tyg po. Ale ja byłam w 12 tyg, więc pewnie im większa ciaza tym dłużej.
I jeszcze jedno pytanie. Bo rano poruszylyscie temat seksu... Kiedy ja mogę z moim mężem ten tego. Bo już mi się seks po nocach sni...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dopiero po miesiaczce pierwszej coś tam ze łzami w oczach były Przytulanki ale jak to @Emzilka poniżej napisała ja miałam straszna blokadę psychiczną i nie miałam w ogóle ochoty na nic.
U mnie 5-6 dni trwało czyszczenie i wgądało to jak okres. Sama się oczyściłam, tzn w momencie badania na fotelu ginekologicznym z wziernikiem wyszedł pęcherzyk... Pytali się czy chcę zabieg, ale podczas usg było prawie czysto i po kilku godzinach było już mniej. Później miałam tylko ciemniejsze plamienia... Ja seksić zaczęłam się po pierwszej miesiączce, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że miałam blokadę w głowie.... Ale lekarz mówił, że jak krwawienie się skończy to można działać...
Cieszę się, że u Ciebie już lepiej. Teraz najważniejsze to porobić badania, żeby uniknąć podobnj sytuacji na przyszłość...
U mnie to samo było. Blokada i pierwsze seksy po były jak z musu i z płaczem.
no ja sobie nie pozwole wiec sie dzialo :D zaraz jakies foto wyskrobie, bo tyle ich mam :D
20170526-181424.jpg
Piekniocha [emoji173] [emoji173] [emoji173]

@StorAnia no co Ty mówisz? Jak to zepsuty sprzęt? To nie mogą do innego szpitala wysłać? Nosz k... Jak nie urok to sraczka.

Ja ostatnio nie mam weny na nic. Staram się trzymać diety szukam jakis ćwiczeń dla osób grubszych bo nie chce sobie stawów załatwić. Ale jak narazie szukam. Jakoś tak nie ma we mnie nadziei szczególnie jak teraz tą sytuacją z mamaginekolog [emoji20] tak szczerze to cała noc płakałam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Bulbasek kochana to się stracha najadlas biedulo
@marc jesli chodzi o twoja sytuację to ja mam takie zdanie jak dziewczyny. Moja znajoma uciekala od męża alkoholika a była to miłość taka najprawdziwsza. Do dziś go wspomina to ma ciarki. Dalej jest w nim zakochana ale to co jej i dzieciom za los zgotowal to mu nigdy nie wybaczy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry