reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczyny. Przepraszam że tak z krzaków ale chciałam Wam powiedzieć że byłam u lekarza. Dziś 5t3d. Był widoczny pecherzyk ciążowy 4 mm. Nie wiem co myśleć? Nie powinno być już widać zarodka?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie te nie było widac, wiec spokojnie [emoji8][emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t2d [emoji272]
 
Hej dziewczyny ależ się rozpisalyscie. A ja tak z innej beczki. Lekarz przepisał mi duphaston od 10-24 dnia cyklu. Teraz na niektórych forach Wyczytalam że on hamuje owulację? Czy to prawda? Czy mój lekarz byłby aż tak bezmyślny?

Dupka najlepiej nie brać w ciemno tylko gdy masz pewność że już po owu bo inaczej jak każda luteina wstrzymać może owu. Oczywiście w danym cyklu a nie kolejnych.
 
Dupka najlepiej nie brać w ciemno tylko gdy masz pewność że już po owu bo inaczej jak każda luteina wstrzymać może owu. Oczywiście w danym cyklu a nie kolejnych.
Ale myślisz że lekarz o tym nie wie? Jeśli mój okres trwa 32 dni to raczej owi nie będę miała 10 dnia. A on mi przepisał właśnie tak. Eh juz sama nie wiem
 
Ale napisalyscie dzis [emoji14] ciezko wszystko nadrobic. @pyzunia wspolczuje... A bylas moja wielka nadzieja. Ja dzis zrobilam kolejny test nie wytrzymalam i nie wiem co myslec albo sobie ubzduralam albo cos tam jest... @ teoretycznie w niedziele, bo przesunelo mi sie wszystko. Nadzieja wielka ale i strach rozczarowania jeszcze wiekszy. Nigdy chyba sie tak nie nakrecilam jak teraz.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie te nie było widac, wiec spokojnie [emoji8][emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t2d [emoji272]
Dzięki Bumek [emoji7] podnioslas mnie na duchu. Chociaż ja to chyba jajo zniose do następnej wizyty. A co tam u Ciebie?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki Bumek [emoji7] podnioslas mnie na duchu. Chociaż ja to chyba jajo zniose do następnej wizyty. A co tam u Ciebie?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie pzy pęcherzyku 5.28mm nie było nic , dopiero przy pęcherzyku 1.65cm fasolek mial 3.2mm i pikawka - z om to był 7t2d a z usg 5t6d [emoji5] wiec spokojnie laseczko [emoji8] moje dziecię jak na razie o 3/4dni było do tyłu, rośnie po swojemu [emoji1]a miedzy tymi usg różnica była 10dni.
1495134434-aaaaaa.jpeg

U mnie leci , byle do przodu [emoji5] czekam na koleje twoje usg z fasolka i serduszkiem [emoji171]
1495134382-aaaaaa.jpeg



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t2d [emoji272]
 
@siwa84 u mnie tak samo nie było a za 2 tygodnie juz było ładnie widać wiec spokojnie tez się martwilam spokojnie jeszcze wczesnie .a jak się czujesz?
 
@MoKa hmm bylo mi trudno jak stracilam ciaze ale wtedy sie wylaczylam na pewien czas z forum. Teraz sie ciesze i ciesza mnie Wasze dobre wiadomosci, zdjecia brzuszkow i ogladanie wozkow :) kuzzzwa jaki ten Cybex Birds jest drogi! Chyba na raty bede go kupowac [emoji23] w jednym miesiacu gondola, w nastepnym stelaz itp [emoji85] i tak powoli uzbieram caly wozek [emoji322][emoji323]

A dzisiaj bylam w budowlanym i maja 40% znizki na wszystkie farby Histor a nimi wlasnie maluje mieszkanie! Zakosilam caly plik probek kolorow az mi babka przy kasie powiedziala, zeby tyle nastepnym razem nie brac [emoji85][emoji23] promocja trwa do 21 maja , takze musze sie spieszyc z wyborem kolorow [emoji33]

@Magda36 superowe njusy! Z cisnieniem sobie poradza, musza tylko dawke dobra dobrac a to chwile pewnie potrwa. Oby tak dalej [emoji1377]

@queen_b @cheebay o Nunie tez pierwsze slysze a to holenderka marka a ja mieszkam w Holandii. Jakos szalu na rodzinym rynku nie zrobila, nie wiem czemu w sumie. A np. Bugaboo i Joolz sa holenderskie i tych jest masa na ulicy. Ze Stokke to sa 3 glowne marki w Holandii, inne wozki malo kiedy widze a sie czesto przygladam [emoji39]

queen tez lubie wszystko miec zaplanowane :) ja juz zrobilam risercz chusteczek nawilzanych, proszkow do prania i plynow do kapieli butelki itp. czekaja w kolejce :)

@nataala nie przejmuj sie, ona pewnie myslala, ze dobrze robi. Nie warto sobie tym zaprzatac glowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Haaha dobre jesteście [emoji14] ja spaceroowka i butelka wybrana i to tylle [emoji14] i tto wybrana, nie kupionaa [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Natalaa straszna baba, olej to proszę i sie w ogole nie przejmuj. Nikomu sie ze swojego zycia tłumaczyć nie musisz.

Spark- Dzieki za sprowadzenie na ziemie! Jestem w szoku bo juz fotelikiem swoich myśli w ogole nie zajmowałam, mialam wybrany[emoji849]cholera

Queen, za nadbagaż by musiała mama płacić a w lufthansie to jest krocie wiec na jedno wyjdzie[emoji6] Cloud Q tez u mnie za 400$ wiec cena ta sama a jakość jak widac o niebo lepsza w Kiddy.

Link do: ivvi

To jest link do strony, a tu wam wkleję zdjecie
1495126381-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja znajoma pokazała mi ten cloud, faktycznie ciężki, mały i hmmm... wygląda idenntycznie prawie jak atony a cena dwa razyy większa... Znajoma też na kiddy wymieniala, cena podobna, a lepszy, także przemyśl :*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry