reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Bulbasek jak ty się czujesz? Jak twoja dziecina?[emoji173]
@NeSSi?? Co tam u was?
@cheebay zostawiłas nas? Jak twoja córka?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się czuję bardzo dobrze. Chociaż dzisiaj mnie jakiś smutek dopadł. Ale do gulaszu zrobiłam sobie placki ziemniaczane, jutro mam wyjazd do dziadków, na który długo czekałam i już mi lepiej. :)
Mój Stasiu fika koziołki. Zawsze jak go poczuje to ogarnia mnie taki spokój i radość, ze góry mogę przenosić.
A Ty Kochana jak się czujesz? :*
 
reklama
@Spark byłam pewna ze odpuscila musicie znaleźć jak podpowiada Bulbasek może w urzadach jest cos takiego jak darmowa pomoc prawna.ale żeby tyle kasy to trochę przesada.

U mnie tez średnio musialam powiedzieć o ciąży choć jest wcześnie ale u nas i tak słabo z załoga mieli kogoś zatrudnić a tak teraz to chciałam żeby się szykowali no i na mnie złość ze przyjdzie ktoś nowy i nie będzie tyle kasy za naogodziny ja rozumiem ze kasa jest wazna ale tu w pracy u mnie za kasę by każdego sprzedały staram się mieć w DUP,, co one myślą po tylu miesiącach starań dla mnie najważniejsze jest zeby dzidziuś zdrowy ale wkurza mnie złość innych i gadanie czuje się jak jakąś patoligia w ich oczach co ma 9 dzieci i chce jeszcze
 
@Spark byłam pewna ze odpuscila musicie znaleźć jak podpowiada Bulbasek może w urzadach jest cos takiego jak darmowa pomoc prawna.ale żeby tyle kasy to trochę przesada.

U mnie tez średnio musialam powiedzieć o ciąży choć jest wcześnie ale u nas i tak słabo z załoga mieli kogoś zatrudnić a tak teraz to chciałam żeby się szykowali no i na mnie złość ze przyjdzie ktoś nowy i nie będzie tyle kasy za naogodziny ja rozumiem ze kasa jest wazna ale tu w pracy u mnie za kasę by każdego sprzedały staram się mieć w DUP,, co one myślą po tylu miesiącach starań dla mnie najważniejsze jest zeby dzidziuś zdrowy ale wkurza mnie złość innych i gadanie czuje się jak jakąś patoligia w ich oczach co ma 9 dzieci i chce jeszcze
Kochana olej to. Twoje marzenie się spełnia a karma wróci. Nie można być tak zawistnym i wrednym i nie ponieść za to konsekwencji. Kiedyś im życie odplaci. Dzidziuś najważniejszy :*
 
U mnie koniec nadzieji, beta 6,20 spadła nie moge przestać płakać, nie wiem co mam teraz robić , na co czekać, czego sie spodziewać. Zatrzymalam samochód na poboczu , nogi mi się trzęsą, spodziewałam się tego ale nie wiedziałam że będzie aż tak bolało. Dziękuję za wsparcie , widocznie tak miało być.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro :(


@Lanvin podaj namiary do tej z Koszalina, może sie skuszę

Odnośnie klas integracyjnych, ogólnie świetnie dzieci sobie radzą, wszelkie ułomności normalnieją i nie ma w nich takich schematów jak w naszym pokoleniu. Mój synek chodzi do przedszkola integracyjnego (ma orzeczenie) i nie opóźnia pracy innych dzieci. Sam bardzo korzysta a inne dzieci także od niego sie uczą. Samozaparcia np, i tego, że czasem prosta sprawa dla zdrowego dziecka jest bardzo trudna dla mojego synka.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Poproszę o kontakt i Ci podeślę :)


Martuchna przykro mi baardzo :(

Ja mam tragiczny dzień, przyszło nam pismo od radcy prawnego w sprawie tej kretynki (niektóre wiedzą o czym mówię) i teraz z 1,5tys zrobiło się 7... musimy znaleźć dobrego radcę, ale mam dość!!! Kasy nam idziie multum na wszystko i jeszcze za radce płacić! :/ cała się trzęsę!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Lepiej adwokata, niż radce prawnego kochana. Spokojnie, na jakiej podstawie wyliczyla takie kwoty?



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Ja się czuję bardzo dobrze. Chociaż dzisiaj mnie jakiś smutek dopadł. Ale do gulaszu zrobiłam sobie placki ziemniaczane, jutro mam wyjazd do dziadków, na który długo czekałam i już mi lepiej. :)
Mój Stasiu fika koziołki. Zawsze jak go poczuje to ogarnia mnie taki spokój i radość, ze góry mogę przenosić.
A Ty Kochana jak się czujesz? :*
Co u mnie?? Niby dobrze choć ciągle myślę nad tym co było powodem nie powodzenia;/ cieszę się że Staś jest bardzo ruchliwy;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Bulbasek dzieki wiem ale niewiem skąd tyle jadu i złości w innych zresztą nie tylko w stadunku do mnie jest takie zachowanie zresztą akcje jakie tu były mozna by było film nakręcić ale serio jak mnie wkurza pójdę na l4 wtedy pewnie z powrotem do pracy mogę zapomnieć ale dam rade oj tak nie mogę przestać o tym myśleć taki głupi charakter ze wszystko biorę do siebie
 
@Spark byłam pewna ze odpuści!!! Nie denerwuj się pamiętaj ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co u mnie?? Niby dobrze choć ciągle myślę nad tym co było powodem nie powodzenia;/ cieszę się że Staś jest bardzo ruchliwy;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem czemu tak się dzieje w życiu... tyle cierpień... nie możemy się poddać choćby cały świat nam nagle runął. Po każdej burzy wychodzi słońce. Niech już zawsze nam swieci i nie zachodzi :*
 
Reasumując mój dzień to był słodko-gorzki. Trafiłam w końcu na kompetentną Panią Dr, która wytłumaczyła mi wiele kwestii. Jeśli chodzi o tarczycę to na USG wszystko ok, ale jednak ze względu na TSH muszę brać Eutyrox. A propo drugiego leku na prolaktynę, pani dr wytłumaczyła, że owszem jest szkodliwy (wywołuje zwapnienie zastawki u płodu), ale w dawkach 2 tabl/dziennie, a ja biorę 1/4 tabl/tygodniowo. Także to trochę uspokoiło me zlęknione serce ;)

Jeśli chodzi o gorzki smak wizyty, to po usg i opisie mojej laparoskopii Dr stwierdziła, że moje jajniki to cienko przędą i ona by dawała 3-4 cykle naturalnych starań, a później stymulacja (żeby znowuż się endometrioza nie zdążyła odnowić). Także troszkę mnie to zmroziło, że ma człowiek te 26 lat, zawsze w marzeniach się widzi dom, psa i gromadkę dzieci,a tu nagle co... organizm mówi TAKIEGO!

Jeszcze mnie smuci fakt, że nawet nie zaczęliśmy się starać, a już słyszę, że mogą być problemy. I jak tu się nie nastawiać?
 
reklama
Reasumując mój dzień to był słodko-gorzki. Trafiłam w końcu na kompetentną Panią Dr, która wytłumaczyła mi wiele kwestii. Jeśli chodzi o tarczycę to na USG wszystko ok, ale jednak ze względu na TSH muszę brać Eutyrox. A propo drugiego leku na prolaktynę, pani dr wytłumaczyła, że owszem jest szkodliwy (wywołuje zwapnienie zastawki u płodu), ale w dawkach 2 tabl/dziennie, a ja biorę 1/4 tabl/tygodniowo. Także to trochę uspokoiło me zlęknione serce ;)

Jeśli chodzi o gorzki smak wizyty, to po usg i opisie mojej laparoskopii Dr stwierdziła, że moje jajniki to cienko przędą i ona by dawała 3-4 cykle naturalnych starań, a później stymulacja (żeby znowuż się endometrioza nie zdążyła odnowić). Także troszkę mnie to zmroziło, że ma człowiek te 26 lat, zawsze w marzeniach się widzi dom, psa i gromadkę dzieci,a tu nagle co... organizm mówi TAKIEGO!

Jeszcze mnie smuci fakt, że nawet nie zaczęliśmy się starać, a już słyszę, że mogą być problemy. I jak tu się nie nastawiać?
Kochana nie myśl o tym. Najważniejsze że tarczyca ok. Bierz ładnie i grzecznie tabsy. Reszta się ułoży

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry