reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dalej nie wiem, mój gin powiedział, że skoro te tabletki tak długo nie pomagają to on już nie jest w stanie nic zrobić... klinika... oczywiście, że się nie poddamy !

Fabi a jak u Ciebie, jak się czujesz ? :)
Czuję się w miarę... mdlosci i senność powalaja... dziś mam fatalny dzień.. dostałam bardzo źle wiadomości dotyczące bliskiej mi osoby... mam przez to potężnego Stresa. ; ( Nie powinnam się denerwować a tu takie coś... czeka mnie masa strsu w najbliższych dniach o ile nie dłużej.... dziś aż wzięłam nospe bo brzuch rozbolal; (

85993e3k7isr1pev.png
 
Czuję się w miarę... mdlosci i senność powalaja... dziś mam fatalny dzień.. dostałam bardzo źle wiadomości dotyczące bliskiej mi osoby... mam przez to potężnego Stresa. ; ( Nie powinnam się denerwować a tu takie coś... czeka mnie masa strsu w najbliższych dniach o ile nie dłużej.... dziś aż wzięłam nospe bo brzuch rozbolal; (

85993e3k7isr1pev.png
Uu przykro mi.... mam nadzieję, że niedługo wszystko się naprawi, nie stresuj się! ;*
 
Może któraś podać apkę do obliczania cyklu ? Tą, która jest ok przy nieregularnych cyklach bo zapomniałłam nazwy, a wiem, że pisałyście o niej kiedyś ;)
 
Powiem Ci szczerze, że też dużo przykrych słów usłyszałam od klientów nawet w momencie gdy problem był ode mnie zupełnie niezależny. Najczesciej ludzie sobie zakladali ze jestem jakims niedoukiem i dlatego robie co robie. Ja po prostu mam dystans. Klient przyjdzie i pójdzie. Nie warto zniżać się do poziomu takiego ścierwa. Komplementy prawili najczęściej złodzieje i mina im rzedła jak coś wykryłam. A no i był jeszcze jeden facet chory psychicznie i gość po 50, którzy przez 2 lata non stop do mnie przychodzili[emoji14]także tego... chyba zawsze praca z ludźmi jest stresująca i trudna. Zwłaszcza jeszcze jak kobieta w ciąży i hormony szaleją :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
u nas byl klient, ktory sie mna tak zauroczyl, ze byl oburzony ze ja go nie chce, mscil sie potem i moj brat jako szef sie z nim rozprawil i koles ma zakaz wstepu, ale sie dzialo, strachu sie najadlam przez psychola
 
reklama
Do góry