reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja 6dni do @, myślę, że za 5dni zatestuję, więc może wypadnie, że wspólnie będziemy robiły test :)
Ja żadnych objawów ani w jedną ani w drugą stronę, no jedynie to pobolewa mnie raz jeden a raz drugi jajnika czego wcześniej nie zauwazylam, ale to mogą być guzki...
Senna jestem zawsze, więc...:p
Trzymam kciuki za dwie kreseczki na teście :-)
 
Dzień dobry dziewczyny! :-)
Czy u Was też taki senny dzień? Ja wypiłam mocną kawę ale nic nie pomogła i usypia na siedząco ;)
U mnie 4 dni do @, dziwne bo śluzu mam dużo takiego mlecznego co nigdy nie zdarzało się po owu (przepraszam że tak dosłownie), ale piersi bolą od wczoraj więc chyba jednak przyjdzie wredna @ :-( :(

Wez mi nie mow o sennym dniu :p dopiero z lozka wstalam [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] sniadanko a potem mam tyle do zorbienia, ze nie wiem w co rece wlozyc.


9tc [emoji7]
 
Staraj się wypoczywać ale też korzystaj z dni płodnych bo chyba jakoś teraz u Ciebie czas starankowy ;-)
Tak,caly tydzien dzialalismy i dla pewnosci jeszcze bedziemy dzialac,chociaz te moje dni juz sie raczej skonczyly. Teraz to tylko cierpliwie bez stresu czekac. Staram sie odpoczywac,no ale czasami niestety nie wychodzi mam dwojke dzieci takze moj odpoczynek zaczyna sie kiedy juz je poloze spac.
 
reklama
Do góry