reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Lux właśnie to sobie powtarzam jak za nią gonię, że dobrze że jest zdrowa i bystra i że się prawidłowo rozwija. Najgorsze to te spojrzenia ludzi... jeszcze mam taką sąsiadkę, babka na emeryturze, przedszkolanka. Ona ostatnio stwierdziła,że już myślała, że ktoś się nad Alą znęca, bo ona tak krzyczy i płacze. Fakt jak coś małej nie wychodzi i się złości to woła "ała";) no i wychodzę na tyrana, co bije dziecko[emoji14]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
oj ja bym zaraz takiej pani swoje powiedziala! mam taka kolezanke co jak ja babcie zaczepiaja i sie pytaja karmisz? to mowi nie, glodze! on nie ma skarpetek, bedzie chory! chory bedzie jak go przegrzeje. Co on tak placze, mama krzywdze dzidzi zrobila? tak natrzaskalam mu...kobiety odchodza, zreszta ja jestem taka sama i tez zaraz pyskuje
 
reklama
No właśnie ja chyba za grzeczna jestem, żeby się w pyskówki wdawać...[emoji14]w dodatku e pracy ludzie mnie nauczyli zaciskać żeby i się uśmiechać nawet jakby się we mnie gotowało :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie ja chyba za grzeczna jestem, żeby się w pyskówki wdawać...[emoji14]w dodatku e pracy ludzie mnie nauczyli zaciskać żeby i się uśmiechać nawet jakby się we mnie gotowało :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
ja w pracy mam ciezko orzech do zgryzienia, bo pracuje w branzy meskie i czesto sa bardzo zlosliwe komentarze, ale ja tam ostro z nimi jade
 
Ja niestety pracowałam w miejscu w którym jak się chciało pracować to w stosunku do klientów trzeba było trzymać język za zębami. Jedyne co nie wyrabiałam z dwoma osobami z przełożonych, więc jak układali grafik czy byli na zmianie to u uprzykrzali życie... Eeeech ważne, że już nie zamierzam tam wracać[emoji14]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niestety pracowałam w miejscu w którym jak się chciało pracować to w stosunku do klientów trzeba było trzymać język za zębami. Jedyne co nie wyrabiałam z dwoma osobami z przełożonych, więc jak układali grafik czy byli na zmianie to u uprzykrzali życie... Eeeech ważne, że już nie zamierzam tam wracać[emoji14]

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
ja sobie nie pozwole zeby klient powiedzial o samica za lada to nic nie zalatwie, takie slowa rania i sa okropne, albo probuja mnie podrywac, widza brzuch, ze to ciaza to dalej nawijaja, tego nie lubie
 
Powiem Ci szczerze, że też dużo przykrych słów usłyszałam od klientów nawet w momencie gdy problem był ode mnie zupełnie niezależny. Najczesciej ludzie sobie zakladali ze jestem jakims niedoukiem i dlatego robie co robie. Ja po prostu mam dystans. Klient przyjdzie i pójdzie. Nie warto zniżać się do poziomu takiego ścierwa. Komplementy prawili najczęściej złodzieje i mina im rzedła jak coś wykryłam. A no i był jeszcze jeden facet chory psychicznie i gość po 50, którzy przez 2 lata non stop do mnie przychodzili[emoji14]także tego... chyba zawsze praca z ludźmi jest stresująca i trudna. Zwłaszcza jeszcze jak kobieta w ciąży i hormony szaleją :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam się po jednodniowej nieobecności :)
Ja ostatnio czuję się kiepsko, jajniki bolą i dół brzucha...
ostatni miesiąc nam dał mój lekarz, oby to było teraz...
ale szyjkę mam powiększoną, a tak zwykle przed @ ... ;/
uhhh, ale piękny m ecz dzisiaj! ;D
 
witam się po jednodniowej nieobecności :)
Ja ostatnio czuję się kiepsko, jajniki bolą i dół brzucha...
ostatni miesiąc nam dał mój lekarz, oby to było teraz...
ale szyjkę mam powiększoną, a tak zwykle przed @ ... ;/
uhhh, ale piękny m ecz dzisiaj! ;D
Ostatni miesiąc ? I co dalej kochana? Chyba się nie poddacie?

85993e3k7isr1pev.png
 
reklama
Ostatni miesiąc ? I co dalej kochana? Chyba się nie poddacie?

85993e3k7isr1pev.png
Dalej nie wiem, mój gin powiedział, że skoro te tabletki tak długo nie pomagają to on już nie jest w stanie nic zrobić... klinika... oczywiście, że się nie poddamy !

Fabi a jak u Ciebie, jak się czujesz ? :)
 
Do góry