reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ty mialas monitoring 2 cykl ?

34bwcsqvxs7xh9od.png
 
reklama

To mój test owulacyjny z dzisiaj. Kreska u góry jest kreską testową, czyli test jest w 100% pozytywny. Mimo infekcji nie poddaje się. Czyli owulacja powinna być jutro? Po pozytywnym teście owulacyjnym po 14 dniach dostaję @. W tamtym cyklu również test pozytywny był w 13 dc.
Już w 14 dc. kreska bladła, w 15 nie było jej w ogóle.
 

To mój test owulacyjny z dzisiaj. Kreska u góry jest kreską testową, czyli test jest w 100% pozytywny. Mimo infekcji nie poddaje się. Czyli owulacja powinna być jutro? Po pozytywnym teście owulacyjnym po 14 dniach dostaję @. W tamtym cyklu również test pozytywny był w 13 dc.
Już w 14 dc. kreska bladła, w 15 nie było jej w ogóle.
Asia, nie widzę zdjecia..
Pewnie, nie poddawaj sie, co tam infekcja! :)
 

To mój test owulacyjny z dzisiaj. Kreska u góry jest kreską testową, czyli test jest w 100% pozytywny. Mimo infekcji nie poddaje się. Czyli owulacja powinna być jutro? Po pozytywnym teście owulacyjnym po 14 dniach dostaję @. W tamtym cyklu również test pozytywny był w 13 dc.
Już w 14 dc. kreska bladła, w 15 nie było jej w ogóle.
A ja owulacja powinnam mieć dzisiaj,ale chyba była wcześniej, bo od wczoraj popołudnia czuje suchość. Ale dzialalismy, i jeszcze podziałamy dla pewności. No i będę cierpliwie czekać. Ogólnie zauważyłam że piersi dzisiaj jakieś mam bardziej nabrzmiale i troszkę pobolewaja po bokach. Zobaczymy. Trzymam kciuki za ciebie, i masz rację nie poddawaj się.
 
Ja? Miałam monitoring, tak. W zasadzie co miesiąc jestem u gina i obserwujemy czy rośnie pęcherzyk i zawsze jakis jest.
Będzie dobrze! A bierzesz jakieś leki na pękanie pecherzykow? Czy na razie bez wspomagaczy?

To mój test owulacyjny z dzisiaj. Kreska u góry jest kreską testową, czyli test jest w 100% pozytywny. Mimo infekcji nie poddaje się. Czyli owulacja powinna być jutro? Po pozytywnym teście owulacyjnym po 14 dniach dostaję @. W tamtym cyklu również test pozytywny był w 13 dc.
Już w 14 dc. kreska bladła, w 15 nie było jej w ogóle.
Działaj działaj!może to właśnie ten cykl!
A ja owulacja powinnam mieć dzisiaj,ale chyba była wcześniej, bo od wczoraj popołudnia czuje suchość. Ale dzialalismy, i jeszcze podziałamy dla pewności. No i będę cierpliwie czekać. Ogólnie zauważyłam że piersi dzisiaj jakieś mam bardziej nabrzmiale i troszkę pobolewaja po bokach. Zobaczymy. Trzymam kciuki za ciebie, i masz rację nie poddawaj się.
U mnie nie raz w dni płodne było sucho...
Od jutra zaczynam kolejne staranka. Polecacie co 2 dzien czy moze wiecej bitew malymi oddzialami [emoji6] ? Dodam ze M ma bardzo dobre wyniki. Miłego wieczorku [emoji5]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 1 raz w tym cyklu były staranka co 2 dni i okazało się ze to był ten cykl ;) także polecam ;) wcześniejsze cykle w dni płodne kiedy mieliśmy ochotę ;) raz 3x w ciągu dnia a potem 3 dni przerwy... i nie działało...


Padam... jakieś obce instynkty mi się włączają. ... nie nawidze sprzątać... mogę robić wszystko inne byle nie to.. oczywiście to robiłam ale to co się dzieje ostatnio to nienormalne! Chodzę non stop ze scierka! Każda drabina mi przeszkadza... dziś okna mylam.... mąż się śmieje że ciąża mi na głowę siadla....

34bwcsqvxs7xh9od.png
 
reklama
Do góry