reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Oo i pamietam jak wszyscy (co nie byli na biol-chem ;) ) patrzyli sie na mnie jak na kosmite jak mowilam, ze na biol-chemie jestem [emoji23]a dla mnie najwiekszymi kosmitami zawsze byli Ci z mat-fiz [emoji23]kto normalny rozumie fizyke?! [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To Wy pracujecie w szkole i dalej chcecie mieć dzieci??? [emoji6] szok I niedowierzanie! W gimnazjum czy podstawowa?

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
gimnazjum- pierwszy i raczej ostatni rok w szkole. Poszłam grzecznościowo na zastępstwo, ale to nie dla mnie. Strasznie uwsteczniona się czuję, pomijam inne minusy. Jedyne co mnie trzyma ciut że może kontynuować to ilość wolnego- super przy maluchu, ale to jedyny plus przy ogromie minusów. Moja mama jest nauczycielką i ma nas 5 ;)
 
reklama
Do góry