reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam się z rana :)

Mamuniol a może cykl dłuższy i test nie wyszedł?

Niechcący oduczyłam psa siać na matę i musiałam iść z nią na spacerek :p
Młode i stare jeszcze śpią, więc mam ciszę w domu, a to rzadkość; )
Jakiś cichy głosik dziś mi szeptał testuj testuj... ale wytrzymam do jutra ;)
Testuj, testuj:)
U mnie raczej niemozliwy inny scenariusz niz@ bo nawet jesli owu mi sie przesunela to nie bylo przytulancow. Teraz przebieram nogami zeby przyszla@:)
 
reklama
Hej dziewczyny ☺ pozwolicie, że dołączę do Waszego grona co prawda na razie się nie staramy ale zamierzamy zacząć za jakiś czas gratuluję wszystkim dziewczynom, którym wyskoczyły ostatnio dwie kreseczki i trzymam kciuki za resztę na gorum ogólnie byłam od 2008r - pierwsze kroki potem w 2010r. zostałam mamą i na jakiś czas opuściłam te skromne progi teraz czuję, że mogę dołączyć, na razie jako nie starająca, ale od nowego roku... chciałabym zacząć łykać kwasik foliowy i na wiosnę, wakacje rozpocząć staranka Witam raz jeszcze☺
 
Hej dziewczyny [emoji5] pozwolicie, że dołączę do Waszego grona co prawda na razie się nie staramy ale zamierzamy zacząć za jakiś czas gratuluję wszystkim dziewczynom, którym wyskoczyły ostatnio dwie kreseczki i trzymam kciuki za resztę na gorum ogólnie byłam od 2008r - pierwsze kroki potem w 2010r. zostałam mamą i na jakiś czas opuściłam te skromne progi teraz czuję, że mogę dołączyć, na razie jako nie starająca, ale od nowego roku... chciałabym zacząć łykać kwasik foliowy i na wiosnę, wakacje rozpocząć staranka Witam raz jeszcze[emoji5]
Witaj ;)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma @. Za to mam tak obrzmiałe piersi... Moglaby przyjsc @,albo cokolwiek innego sie stac, bo nie lubie czekac[emoji14]J pojechal od samego rana grac w pilke, na takich sloncu chyba bym padla :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma @. Za to mam tak obrzmiałe piersi... Moglaby przyjsc @,albo cokolwiek innego sie stac, bo nie lubie czekac[emoji14]J pojechal od samego rana grac w pilke, na takich sloncu chyba bym padla :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
moj tez na mecz jechal, podziwiam go grac w taka pogode i to z tymi bablami co ma, ale schodzi mu to bardzo
 
Agniesiak witaj!

Leniwy niedzielny poranek [emoji4] To lubię! U mnie ostatnio czasu brak. Przez tydzień była u mnie teściowa, więc troszkę pozwiedzaliśmy, pogrillowaliśmy i poodpoczywaliśmy. Dwa weekendy na wyjeździe, więc wczoraj było co robić. Utyrałam się, ale ogród okiełznany!
Wczoraj chyba miałam ovu. Strasznie kłuło mnie podbrzusze. Choć gdyby patrzeć na kalendarz to na ovu za wcześnie, aleszyjka już trzeci dzień otwarta, więc pewnie coś się poprzesuwało. I tu pytanie do dziewczyn, które brały dupka - czy miałyście po nim bolesną albo bardziej wyczuwalną ovu?
 
reklama
Do góry