reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Więc tak.... nie wyrobiłam
.. poszłam po test ;) i taki o to efekt :)


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
1465059780-1d1mld.jpeg
o jaaa gratuluje z calego serduszka!!!!
 
Cześć!

Fabimama piękny plusik! Dla takich wiadomości warto wstać w niedzielę o 6 rano :D :D gratuluję!!!!! Dbaj o Was :*

Kolekcjonerka to Wasz cykl!!!! &&&&&

Dziewczyny idziecie jak burza :D Ale mi się gęba śmieje :D Zaciskam kciuki za kolejne testowaczki &&& :)

Mało mnie tu bo i pracy dużo, a po pracy korzystamy z pogody. Ostatnio cierpię na bezsenność i dwa razy w nocy chodzę siusiu. Dziś o 4 wstałam do łazienki i już zasnąć nie mogłam :wściekła/y: Poszłam więc po kawę i czytam co tam u Was słychać.

Pięknego dnia wszystkim! :blink:
 
Czeac dziewczyny. Ja tez od switu ma nogach. Chlopaki wczoraj padli w samochodzie juz przed 19 i dzis po 6 byli chetni na zabawę.
Diś u mnie 28 dc- na @ sie nie zapowiada. Trochę mi to nie na rękę bo @ wyskoczy na sam wyjazd. Tak sie zastanawiam czy ro klucie w 17 dc nie zwiastowalo owu i czy moj cykl noe potrwa 32 dni. Oby nie:(

A tutaj cos fajnego dla mamusiek mi wyskoczylo w reklamie:)
Link do: sklep internetowy Rafjolka.pl
 
reklama
Witam się z rana :)

Mamuniol a może cykl dłuższy i test nie wyszedł?

Niechcący oduczyłam psa siać na matę i musiałam iść z nią na spacerek :p
Młode i stare jeszcze śpią, więc mam ciszę w domu, a to rzadkość; )
Jakiś cichy głosik dziś mi szeptał testuj testuj... ale wytrzymam do jutra ;)
 
Do góry