reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

My zasypiamy "na łyżeczkę", a potem oboje na brzuch i tyłkami do siebie odwróceni :D Mój M to ma taki patent, że pół nocy prześpi na brzuchu i jakoś tak wywija rękę, że trzyma mnie za tyłek [emoji14] Nie wiem w czym mu to pomaga, ale robi to :p
Hehe no moj właśnie albo ręką albo tyłek [emoji1] I chrapie smacznie cała noc. Może też wypróbuje [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co to za "jazda" siostry?
Ogólnie cały czas coś jej nie pasilo. Ze do sklepu za daleko że to że tamto. W trakcie wesela mi trula dupe że chleba nie ma do sałatek że zapomnieliśmy. Więc się przebralam z sukienki wsiadlam do samochodu pojechałam i kupiłam 3 bohenki i 3 wyrzucalam kilka dni później bo nikt nie jadł do sałatek ani do niczego innego. Ogólnie było dużo historii. Nie mogliśmy z moją rodziną spędzić czasu bo zaraz dzwoniła z afera. Chcieliśmy dobrze a wyszło jak wyszło. Ogólnie zepsuła mi trochę ten piękny czas.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe no moj właśnie albo ręką albo tyłek [emoji1] I chrapie smacznie cała noc. Może też wypróbuje [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój dzisiaj wyjechał na 3 dni do Warszawy, więc wczoraj wieczorem musiał pomacać cycki i tyłek, "bo 3 dni nie będzie dotykał" [emoji23][emoji12]

A ja znowu załapałam fazę i się naogladalam wózków i brzuszki pazdziernikówek [emoji24][emoji24][emoji24][emoji43]

Tak się zastanawiam jaki będę miała brzuszek w drugiej ciąży, w drugiej często jest większy, bo już macica jest rozciągnięta [emoji33]

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Ogólnie cały czas coś jej nie pasilo. Ze do sklepu za daleko że to że tamto. W trakcie wesela mi trula dupe że chleba nie ma do sałatek że zapomnieliśmy. Więc się przebralam z sukienki wsiadlam do samochodu pojechałam i kupiłam 3 bohenki i 3 wyrzucalam kilka dni później bo nikt nie jadł do sałatek ani do niczego innego. Ogólnie było dużo historii. Nie mogliśmy z moją rodziną spędzić czasu bo zaraz dzwoniła z afera. Chcieliśmy dobrze a wyszło jak wyszło. Ogólnie zepsuła mi trochę ten piękny czas.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Masakra... i to własna siostra... :/ współczuję Ci!
 
Lanvin to prawda w drugiej u mnie byl przeogromny ledwo lazilam i wszscy mnie pytali czy oby na pewno jedno dziecko w nim siedzi [emoji23][emoji23][emoji23]

M2b masakra...doznalam szoku po przeczytaniu co odwalala
 
A co to za witaminki, jeśli można wiedzieć i skąd zamawiałaś??

Jaki wózek póki co masz na oku? :)

Kurcze, ja sobie nie wyobrażam jak to będzie w ciąży, ja przy młodym to nie dam rady tyle spać i leżeć [emoji17]



Na hasło "prasowanie" mam odruch wymiotny... [emoji43][emoji43][emoji32]



Pięknie ciemnieje :)



No w końcu będzie na czym bazować :) po co Ci kolejny kwiatek? [emoji12] Wy mieszkacie w domu, czy mieszkaniu??

Matuchno, ja mam dzisiaj taki dzień, że ledwo siedzę. Wczoraj dzialalismy przed 23, więc poszłam spać koło 23 30, a o 5 M dzwonił budzik, bo jechał do tej Warszawy, więc już praktycznie nie spalam. Jeszcze młody rano mnie tak wkurzył, teraz siedzę, głowa mi pęka, muszę sobie jakąś kawę zrobić, bo oszaleje.

qdkkj44j6bi2vbec.png
Kochana ja nigdy tak długo przed ciaza nie spałam. Naprawdę uwielbiałam rano wstawać. Ale widocznie dzidzia tego potrzebuje :) więc jak nie mam szkraba, który mi już tu biega to sobie folguje :)hehe

Jak tylko się skończył 1 trymestr to wstapily we mnie siły i życie :) i już pewnie z dzidzia jest symbioza dlatego lżej.

Te witaminy to firma Garden of Life Vitamin Code Raw Prenatal. Kosztują sporo bo ok. 240 zł Ale wystarczają na 3 miesiące po 2 kapsułki. Poleca je M.in. dietetyk kliniczny Ajwen - super babka. Znalazłam polska stronę topwitaminy, która to sprzedaje i zamówiłam w poniedziałek a dzisiaj już mam przed sobą :)

Woreczek mam upatrzony Baby Design Comfort Lupo 3 w 1. Bardzo dobre ma opinie. Ale i tak będziemy jeździć do sklepów i na miejscu oglądać :)
 
Ja w pracy, jestem wykończona! Młoda nie chce pójść spać... zwykle już od 2h śpi a dziś jak na złość... koniec 13 tyg. A ja jaak przebiegłam dziś do pracy to do wc od razu i wymiotowalam samą slina, na wardze mi coś wyskoczylo, boli... mam dość na dziś!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w pracy, jestem wykończona! Młoda nie chce pójść spać... zwykle już od 2h śpi a dziś jak na złość... koniec 13 tyg. A ja jaak przebiegłam dziś do pracy to do wc od razu i wymiotowalam samą slina, na wardze mi coś wyskoczylo, boli... mam dość na dziś!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A Ty, Kochana nie miałaś iść na zwolnienie? Nie powinnaś się przemęczać...

Sprawdź koniecznie co to na wardze wyskoczyło, czy to nie opryszczka?
 
Do góry