reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam nowe staraczki :)
Bertha ja mam nadzieje Cię widzieć zr mną na lutówkach:) no nie ma 9nnej opcji ;)

Lux jak to mówią nieszczęścia chodzą parami, dobrze że wszystko udało się od ręki załatwić.

My dziś w zoo. Alicja się wybiegała, także padła na godzinkę to i my sobie na ławeczce posiedzielismy. Chciałam jeszcze na plac zabaw iść, ale już się chmurzy
 
reklama
Ja też już pełnia objawów - brzuch boli, szyjka szczypie, piersi bolą, jeszcze dojdą mdlości i będzie komplet.
Jedyne co mnie dzis podlamalo to wysyp pryszczy na czole. Wiem ze to zwiastuje raczej zblizajacą się @- a szkoda:(
Jutro 25 dc- za wczesnie na test... a kusi.
 
Hej. Dlugo sie zastanawialam czy napisac ale w koncu sie odwazylam 1 kwietnia poronilam (5-6 tc), ost. miesiaczka 4-8 maj. 30 maja mialam jednorazowe bladoczerwone krwawienie z malym skrzepikiem. Czy mozliwe ze to bylo implantacyjne? Oczywiscie niewytrzymalam i wczoraj bylam Zrobic hcg : 0,1 Lada dzien powinnam dostac @. Dzis 29 dc. Czy jest jakas szansa ze jednak zafasolkowalam ? ☹️ Mam 29 lat, nie mam jeszcze dzieci.




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzoł ja badałąm bete w 27 dc i wyszła mi 2 i nie byłam w ciąży.... beta daje 100 pewności, chyba, że masz cykl 35+ to może wtedy.... ale ja myśle,że niestety musisz czekać @....
 
Witam nowe staraczki :)
Bertha ja mam nadzieje Cię widzieć zr mną na lutówkach:) no nie ma 9nnej opcji ;)

Lux jak to mówią nieszczęścia chodzą parami, dobrze że wszystko udało się od ręki załatwić.

My dziś w zoo. Alicja się wybiegała, także padła na godzinkę to i my sobie na ławeczce posiedzielismy. Chciałam jeszcze na plac zabaw iść, ale już się chmurzy

To mamy umowę :):)
 
Ja też już pełnia objawów - brzuch boli, szyjka szczypie, piersi bolą, jeszcze dojdą mdlości i będzie komplet.
Jedyne co mnie dzis podlamalo to wysyp pryszczy na czole. Wiem ze to zwiastuje raczej zblizajacą się @- a szkoda:(
Jutro 25 dc- za wczesnie na test... a kusi.
Haha, wiec wszystkie skończymy na jednym oddziale :D

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry