reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny, mam wynik drugiego HCG... w poniedziałek było 220,9 a dziś po 48h jest 545,4 !! :) kalkulator pokazuje 147% przyrostu.. chyba jest dobrze :)
Dostałam w poniedziałek receptę na duphaston, biorę 2x1 + acard i leki na tarczycę, no i kwas foliowy i witaminę D. Mam nadzieję, że tym razem się uda.
Superrr!!! Gratulacje na kiedy termin?
 
reklama
Dziewczyny, mam wynik drugiego HCG... w poniedziałek było 220,9 a dziś po 48h jest 545,4 !! :) kalkulator pokazuje 147% przyrostu.. chyba jest dobrze :)
Dostałam w poniedziałek receptę na duphaston, biorę 2x1 + acard i leki na tarczycę, no i kwas foliowy i witaminę D. Mam nadzieję, że tym razem się uda.
Super przyrost. A na co Acard się bierze?
 
Witam się w niezbyt ładne południe....
@Lanvin ,@marc i za całą resztę które się starają trzymam &&&& za piękne dwie kreseczki ... :happy:
@StorAnia ja wierzę że i TOBIE się uda mimo tego ze po drodze wciąż napotykasz na jakies problemy....zobaczysz że życie potrafi zaskoczyć .....:happy:
@DigitalGirl super beta nich rośnie dalej a wraz z nia ty i twoje dzieciatko :-)
U mnie dzis 14dc/28 więc jeszcze trzeba troszke pokombinować ....:-p;-) ;)
Ja do tego cyklu podchodze i tak z nadzieja na @ więc nie robimy nic na siłę ze trzeba bo jak wspomnialam juz wczesniej nie widzi mi sie ueodzic przed swietami a tym bardziej jakby mi przyszlo swieta spedzic w szpitalu ja uwielbiam wigilię w gronie rodziny a córkę urodzilam 2tyg po terminie wiec moglaby sie historia powtorzyc...
No nic zobaczymy jak to wszystko bedzie narazie to jak wróżenie z fusów...:wink::happy:
 
@kotek87 termin wypada wg. kalkulatorów ok. 27 listopada :)
@M2b acard bierze się prewencyjnie na lepsze ukrwienie macicy, a potem na dobre przepływy.

Robiłam jeszcze THS - mam 0,78 mam niedoczyność tarczycy więc ostro zbijałam tsh, teraz wynik chyba jest ok co?
 
@kotek87 termin wypada wg. kalkulatorów ok. 27 listopada :)
@M2b acard bierze się prewencyjnie na lepsze ukrwienie macicy, a potem na dobre przepływy.

Robiłam jeszcze THS - mam 0,78 mam niedoczyność tarczycy więc ostro zbijałam tsh, teraz wynik chyba jest ok co?
Aha dziękuję bo pytałam kiedyś i nikt nie napisał a się zastanawialam po co się przypisuje.
Tsh super ale kontroluj!
 
@kotek87 termin wypada wg. kalkulatorów ok. 27 listopada :)
@M2b acard bierze się prewencyjnie na lepsze ukrwienie macicy, a potem na dobre przepływy.

Robiłam jeszcze THS - mam 0,78 mam niedoczyność tarczycy więc ostro zbijałam tsh, teraz wynik chyba jest ok co?
Jaki lek miałaś na zbicie tsh?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

Przesyłam Wam dobre fluidki :)

Posłusznie melduję, że byłam dzisiaj rano na wizycie i od tej pory fruwam z radości pod samym sufitem. Moje maleństwo ma dopiero 5 mm, ale serduszko już pięknie bije Karta ciąży założona. Jupppiiii!!!!

W piątek mam zrobić podstawowe badania krwi + krzywą cukrową (teraz już tak co 4 tygodnie będzie).
Kolejna wizyta za 4 tygodnie, czyli 20.04.2017. Umówiłam się też na badania genetyczne na 05.05.2017.

Dalej mamy bana na współżycie, farbowanie włosów mogę zrobić dopiero za około 4 tygodnie.

Z mniej ciekawych spraw, to najprawdopodobniej po ostatniej infekcji zrobiła mi się mini nadżerka Gin powiedziała, że to nic groźnego, żeby się nie przejmować, ale mimo wszystko słabo tak... nigdy nie miałam takich problemów :/

Wiek ciąży:
Z USG: 6t2dz
Z OM: 8t

Co jak sobie to sprawdziłam dokładnie zgadza się z terminem mojej owu w 20 dc, czyli 13.02. I tak sobie pomyślałam po dzisiejszej wizycie, że najbardziej wiarygodny wiek ciąży, to ten liczony od potencjalnej daty owu, a nie ostatniej OM. Licząc od ostatniej OM można osiwieć ze stresu, jak ja w poprzednim tygodniu, bo ciąża jest po prostu młodsza niż mi się wydawało.
 
Dzień dobry :)

Przesyłam Wam dobre fluidki :)

Posłusznie melduję, że byłam dzisiaj rano na wizycie i od tej pory fruwam z radości pod samym sufitem. Moje maleństwo ma dopiero 5 mm, ale serduszko już pięknie bije Karta ciąży założona. Jupppiiii!!!!

W piątek mam zrobić podstawowe badania krwi + krzywą cukrową (teraz już tak co 4 tygodnie będzie).
Kolejna wizyta za 4 tygodnie, czyli 20.04.2017. Umówiłam się też na badania genetyczne na 05.05.2017.

Dalej mamy bana na współżycie, farbowanie włosów mogę zrobić dopiero za około 4 tygodnie.

Z mniej ciekawych spraw, to najprawdopodobniej po ostatniej infekcji zrobiła mi się mini nadżerka Gin powiedziała, że to nic groźnego, żeby się nie przejmować, ale mimo wszystko słabo tak... nigdy nie miałam takich problemów :/

Wiek ciąży:
Z USG: 6t2dz
Z OM: 8t

Co jak sobie to sprawdziłam dokładnie zgadza się z terminem mojej owu w 20 dc, czyli 13.02. I tak sobie pomyślałam po dzisiejszej wizycie, że najbardziej wiarygodny wiek ciąży, to ten liczony od potencjalnej daty owu, a nie ostatniej OM. Licząc od ostatniej OM można osiwieć ze stresu, jak ja w poprzednim tygodniu, bo ciąża jest po prostu młodsza niż mi się wydawało.
Super zdrówka dużo!!!
 
reklama
Aha dziękuję bo pytałam kiedyś i nikt nie napisał a się zastanawialam po co się przypisuje.
Tsh super ale kontroluj!

Mi gin dodatkowo powiedzial, że Acard niejako przyjmuje się po to, żeby organizm nie odrzucił zarodka i jak są jakieś przeciwciała, to też w tym pomaga. już dokładnie nie pamietam, ale chyba aż do 36 tyg ciąży mam go brac.
 
Do góry