reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Lanvin super !ale się fajnie postarało to twoje dziecie :)


Gabrika to ty miałaś takie piękne lekko różowe paznokcie ?

Ja idę jutro na zabieg dzisiaj się zarejestrowałam do endokrynologa babka mi mówi E termin na przyszły rok !to jej powiedziałam w sumie zgodnie z prawdą ze ja jestem w ciszy a w ciąży mogę od razu być przyjęta hahahaha [emoji23] w sumie nie skłamałam techniczne rzecz ujmując to jestem jeszcze w ciąży wiec to nie takie wielkie kłamstwo. Ale serrio termin na za rok ! Masakra :/
To kciuki za Ciebie. Napisz po zabiegu czy wszystko ok.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lanvin super !ale się fajnie postarało to twoje dziecie :)


Gabrika to ty miałaś takie piękne lekko różowe paznokcie ?

Ja idę jutro na zabieg dzisiaj się zarejestrowałam do endokrynologa babka mi mówi E termin na przyszły rok !to jej powiedziałam w sumie zgodnie z prawdą ze ja jestem w ciszy a w ciąży mogę od razu być przyjęta hahahaha [emoji23] w sumie nie skłamałam techniczne rzecz ujmując to jestem jeszcze w ciąży wiec to nie takie wielkie kłamstwo. Ale serrio termin na za rok ! Masakra :/
W Łodzi terminy do endokrynologa to około 18 miesięcy...
 
Lanvin śliczna branzoletka.
Bertha kiedy idziesz do gina? Może da ci jakieś leki i nie będze opóźnienia, albo najlepiej jak wogóle nie będzie potrzebne.

U mnie dziwnie. Znów pozytywny test owu. Chyba są coś nie ten teges. Pierwszy z paczki zrobiłam w pt. i pozytyw, wczoraj i dzisiaj to samo. Z tym, że wczoraj był strasznie mocny a w pt i dzisiaj tylko mocny pozytyw. Nic już nie rozumiem z tego. Miał kiedyś któraś z Was tak?


Ja miałam i okazało sie, ze tak jak dziewczyny pisały owu u mnie prawidłowa była za 2 razem jak wyszedł pozytywny owu czyli 16-17dc
 
reklama
Trzymaj się kochanie :-* niestety musisz przez to przejść...współczuję
Nie martw się o mnie u mnie jest ok :) może to dziwne ale idę jak do dentysty. Zrobią co zrobić mają i do domu. Nie wiem czemu ale w takich sytuacjach reaguje dość specyficznie ani nie płacze ani nie rozpaczam nie wiem czemu.
Płakałam raz wtedy jak się dowiedziałam byłam rozbita i zła ale potem już sobie jakoś z tym zaczęłam radzić.
 
Do góry