reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja dziś jechałam kupic córce swiece komunijną bo dzis właśnie idziemy je świecić z racji swieta Matki boskiej gromnicznej wchodze do samochodu patrze a tam.w.pudelku swieca na chrzest :errr:
(Babka musiala sie pomylić) po drodze wiec kupilam druga świecę ale juz komunijną i dwa testy ciążowe ktore.zamierzam uzyc w przyszlym tygodniu :)
Tak sobie przez chwile pomyslalam że ta dziwna.sytuacja z ta świecą może cos mi dobrego wywróży :-) :-) :):-) :):p
 
Wrzucam zdjęcia testów owu. Po prawej test z Allegro, po lewej z Rossmanna. Zrobione z tej samej próbki. No i jak je interpretować? Bo już zgłupiałam. Cały miesiąc testowałam z allegro i zawsze wyglądały jak ten wyżej. Czy to znaczy, że oszukiwały?
IMG_0156.JPG



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_0156.JPG
    IMG_0156.JPG
    73,2 KB · Wyświetleń: 515
Wrzucam zdjęcia testów owu. Po prawej test z Allegro, po lewej z Rossmanna. Zrobione z tej samej próbki. No i jak je interpretować? Bo już zgłupiałam. Cały miesiąc testowałam z allegro i zawsze wyglądały jak ten wyżej. Czy to znaczy, że oszukiwały?Zobacz załącznik 793958


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
te z allegro sa bardzo slabe po prostu. ufaj tym z rossmana.
 
Kurczę, będę testować też jutro, ale obawiam się że ten czas mógł być wczoraj, bo od dwóch dni bolał mnie brzuch i wczoraj kłuło mnie w prawym jajniku. Myślałam, że skoro test nic nie pokazuje to znowu mam zapalenie przydatków. A to pewnie było to [emoji853] No to d..a... Bo dzisiaj już nic mnie nie boli buuuu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry