reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A teraz nudne wieści z mojego frontu w robocie. Dziś kolejna wizyta u pani personalnej :( chyba całą ta firma to jedna wielka klika. Dowiedziałam się, że mam kiepską wydajność i dlatego mam taka ocenę, a nie za zwolnienie... Cholera, że ja nie nagrałam tego co mi mówił na ocenie!!!! SZLAG!!! :( Linia zbudowana jest z trzech osób. Wszystkie pracujemy na jedną wydajność. Dwie dziewczyny mają dobrą, ja złą... Ja jestem na ostatnim stanowisku i muszę wszystko co one podadzą zapakować inaczej one nie będą mogły robić... one robiły, wydajność linii jest moja jest zła... Żebyśmy jeszcze tego nie pilnowały, a pilnujemy żeby zawsze w tabelach wydajność była na zielono, czyli ok. Nonsens. We wtorek mam spotkanie z kierownikiem i zażądałam dowodów mojego nieróbstwa... Wkur...a mnie to wszystko. Cholerny kłamca, nie lubi mnie i chce udupić.
A tak w ogóle to 16dc. Śluzu dużo, chęci do bzykanka zero, jutro usg dowcipne i zobaczymy co tam słychać u moich torbieli ;)
Najgorsze są te zmowy w pracy. Mogą zepsuć wszystko a ty nie masz się jak wybronic :/. Ja tez jestem taka, że nie odpuszczę. Walcz kobieto.
 
Witam się z ranka przy kawce. Co tu tak cicho? Normalnie już kilka stron a teraz tylko nimitii wstała?
U mnie tempka w górę, ovufriend wyznaczyło mi ovulkę na 8dc, ale mam nadzieję, że się myli bo serduszko dopiero 9dc wieczorem było... Dziewczyny, które brały clo - jak to u Was było? ja brałam od 3 do 7 dc i ovulka 8? To możliwe?
Hej. Ja biorę cło 5-9dc I testy owulacyjne miałam pozytywne od 16 dc. A cykle 30 dniowe
 
Ja już nie kumam...@ przyszła dziś...w 24 dc...no takich krótkich cykli to nie miałam...nigdy...wtf? Pokazuje mi kalendarz po zaznaczeniu miesiączki że owu była 10 dc...a mi 7 skonczyl się okres...a ok.10 to dopiero się rozkręcał płodny śluz i test owu z ledwo cieniem kreski...pozytyw był w 12 dc i 13 dc...pierdo...te całe starania. Nie mam siły[emoji20][emoji35]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
A robiłaś badania hormonów?? Może coś się pomieszalo??
 
Czytam Was cały dzień.
Apeluje o brak kłótni i opanowanie i wierzę, że żadna z nas nie ma złych intencji :)

Basia, Lanvin walczymy dalej :*
Emsi zdrowiej. Na kiedy masz termin@???

Ja 3 dpo :D podobno zapłodnione jajo jest już w jajowodzie hehe :)
Dziękuję [emoji8] słaba jestem bardzo, zatoki bolą [emoji26] termin mam na 02.02 podobnie jak Ty [emoji6]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
reklama
Ja niestety nic nie doradzę. Mnie jajniki bolały od 7-8 dc, ale wiesz dlaczego...
Właśnie czekam na usg, zobaczymy... Może chociaż jeden jajnik jest bez torbieli :(
Trzymam kciuki [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Do góry