reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ohh... Ja co prawda zabiegu nie mialam, tylko poronienie samoistne, ale widze ze bede musiala jeszcze poczekac... A juz myslalam ze bol piersi to dobra oznaka na zblizajaca sie @... No nic, trzeba cierpliwie czekac... Czuje sie jak mala dziewczynka czekajaca na obiecana czekoladke....

Moze bez zabiegu przychodzi szybciej, nie wiem.. a co ważne możesz od razu sie starać bo szyjki ci nie otwierali wiec to plus.
 
reklama
Wiem, ze moglabym nawet teraz juz sie starac bo mialam albo nawet i mam juz dni plodne, sadzac po sluzie, ale wole poczekac na wyniki histopatologiczne i na pierwsza miesiaczke, ktorej nie moge sie doczekac.. Ale juz blizej jak dalej ;-)
 
U nas przytulanki były właśnie w dzień bolu jajnika i nic nie wyszło. Nie martwię się tym, bo ten miesiąc był okropny dla moje organizmu. Przeziebienie, ostre zapalenie pecherza, krtan, jelitówka..
Najważniejsze, że już doszłaś do siebie i możesz teraz w pełni sił rozpocząć działania :) Ja właśnie skończyłam dzien przed tym bólem, bo męża nie było i myślę, że teraz przedłużę staranka i mam nadzieję, że mąż będzie na miejscu .... Generalnie chcemy w tym m-cu podejść bardziej na luzie i serduszkować bez takiej kontroli i zobaczymy jak na tym wyjdziemy biorącpod uwagę, że czasem go nie ma. U mnie 2 dc a jak tam u Ciebie?
 
Wiem, ze moglabym nawet teraz juz sie starac bo mialam albo nawet i mam juz dni plodne, sadzac po sluzie, ale wole poczekac na wyniki histopatologiczne i na pierwsza miesiaczke, ktorej nie moge sie doczekac.. Ale juz blizej jak dalej ;-)
Też tak czekałam jak na prezent od Mikołaja,ale co do b hist,to on nic nie pokazuje prócz tkanki martwiczej
 
Z góry przepraszam za to co napiszę, mam nadzieję, że nikogo nie urażę, ale wiecie, że mogłabym przejść ciążę biochemiczną, że dużo mniej by mnie to bolało niż obecny stan rzeczy, kiedy od 30 cykli nie zobaczyłam dwóch kresek i nie wiem, czy w ogóle mogę zajść w ciążę... Wiem, że ciąża biochemiczna to strata, ale przynajmniej wie się, że można zajść w ciążę...
Czasem też mam takie myśli. To głupie bo nie chciałabym przez to przechodzić a z drugiej strony dałoby mi to nadzieję że jednak mogę mieć jeszcze dzieci. Straszne jest to ze po 38 cs człowiek ma tak zryta psychikę ze ciąża biochemiczna wydaje się dawać nadzieje.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Też tak czekałam jak na prezent od Mikołaja,ale co do b hist,to on nic nie pokazuje prócz tkanki martwiczej
Moj ginekolog tez tak mi powiedzial, natomiast inny jak mnie ze szpitala wypisywal mowil cos o zasniadzie groniastym czy czyms podobnym, wiec z deka sie wystraszylam czytajac o tym i zdecydowalismy poczekac tych kilka dni....
 
Witajcie

Troche nadrobiłm

Zafasolkowanym gratuluję z całego serca [emoji106]
Za te wciąż czekające trzymam kciuki &&&&&&

A nowe "staraczki" witam

Wybaczcie ale nie dam rady każdej z osobna, dużo tego [emoji16]

U mnie dziś 22 dc z 27
Na nic jednak nie liczę gdyż od 3 - 7 dnia po owulacji miałam plamienia, mimo że biorę luteinę
Następna @ powinna przyjść 12.11, więc czekam na kolejny cykl



Napisane w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry