reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Witajcie wszystkie
Alexandrax mogłabyś wpisać mnie do tabelki 19.11.16 (3cs)
Mikaduchna dołączyłam do wielkiej gry :sorry: Tanika działamy równo ;-) ;)
Izabela90 trzymam &&&:tak:
Powodzenia w nowym cyklu staraczki :happy:
O super:biggrin2: to podpowiedz jak trafić w płodne i kiedy sexik by wkoń u trafić?
Ja badam szyjkę i obserwuję śluz a ty?
 
Powiedzcie Dziewczyny w którym dniu cyklu najlepiej zrobić badania hormonów? Chodzi mi o te podstawowe FSH, LH, estradiol, tsh i progesteron. Czytałam, że między 3a 5 d.c. a jak znalazłam dokumenty z kliniki w Poznaniu to tam mi robili wszystko 13 i 14 d.c. co sądzicie? Chcę zrobić i z wynikami już do gina iść bo po co mam mu dwa razy 150zl płacić.
Miedzy 3a 5dc fsh lh progestero tsh bez różnicy
Pod jakim kątem w badania były w kierunku niepolodnosci ,problemu zajścia w ciażę?
 
Zobacz załącznik 779547 Zobacz załącznik 779548 dziewczyny pewnie se pomyślcie że jakas psychiczna jestem z tymi testami,ale to jest silniejsze ode mnie. kupiłam kolejny test tym razem clearblue czułość 25. kreska wyszła odrazu. teraz nie rozumiem dlaczego rano test o czułości 10 pokazał mi delikatny cień.
No teraz piękne krechy!!Trzymam kciuki:rofl:
Zaraz tam psychiczna:Dpoprostu spragniona dwóch kresek jak reszta
 
Iza teraz widzę piekna kreseczke :)
Czekam na męża i będzie przytulanko stwierdziliśmy ze działamy codziennie di 18 DC dzis 12 DC.
Dodatkowo mierze temp. Więc mam nadzieję ze bede mogla przypuszczać czy owu będzie di tego 18 dc
 
Zobacz załącznik 779547 Zobacz załącznik 779548 dziewczyny pewnie se pomyślcie że jakas psychiczna jestem z tymi testami,ale to jest silniejsze ode mnie. kupiłam kolejny test tym razem clearblue czułość 25. kreska wyszła odrazu. teraz nie rozumiem dlaczego rano test o czułości 10 pokazał mi delikatny cień.

teraz to nawet ja widzę krechę :D Izabela, moze to faktycznie zalezy od testu, dziewczyny pisały ze niektóre 25 są czulsze od 10... idz na bete i nie martw sie! Domyślam sie ze ciezko, ale trzeba, dla własnego dobra chociażby :) Trzymam mocno kciuki &&&&&&

Lux,ja mam nadzieje na rewelacje na swieta właśnie :D Chociaz moją matule moge przyprawic o zawał, dla niej nadal jestem małą córeczka. Jak przyjeżdzam do domu,potrafi do mnie o 23 dzwonic czemu mnie w domu jeszcze nie ma :D
 
Ja dzisiaj miałam za to dzień płaczka :( czuje sie tak strasznie nieszczesliwa :( moze dla niektórych z was to bedzie glupie i dziecinne, no ale coz - moich uczuc nie omine...
Siedze całe dnie w domu. Jedyna rozrywka jakiej zaznaje to spacer z psem. Mam wrazenie ze B. ma mnie w nosie, przychodzi z pracy i siada do kompa. i nie do pracy, tylko do fejsbuka... dzisiaj jaka wyslal mi wiadomosc z pracy? "Co na obiad?"... Czuje sie jak kompletne dno, gotuje,sprzątam. Ja nie mowie ze tego nie lubie, lubie zajmowac sie domem. I on nie robi mi o to wyrzutów. Chodzi nie wiem, o kobiecość? Chciałabym gdzies wyjsc, nie mowie o jakis rewelacjach. Ale na spacer, w jakies nowe miejsce. A mało widziałam niestety... A jak przychodzi do seksów, to gada mi pol wieczoru o jak on to nie ma na mnie ochoty, posiedzimy (bo po cholere zabrac sie do roboty od razu...), polozymy sie. A ja mam dosyc tej rutyny i nawet mi sie nie chce... Dzisiaj nawet pomyślałam, ze moze lepiej ze w tej ciazy nie jestem, bo dziecko jednak powinno byc z miłosci...
Takie tam sobotnie smuteczki :(
 
reklama
O super:biggrin2: to podpowiedz jak trafić w płodne i kiedy sexik by wkoń u trafić?
Ja badam szyjkę i obserwuję śluz a ty?
Tanika ja w tym m-Cu zabrałam się za mierzenie temperatury z ovufriend mam nadzieję, że wytrwam :rolleyes2: a tak poza tym to obserwacje śluzu i może ale to może te testy ovu :dry: ale nad nimi to się jeszcze zastanowię, bo w tym cyklu na nich polegałam i co du.pa :realmad: eh już sama nie wiem czy to problem w głowie nie leży :confused: normalnie gdybym się tak bardzo nie spinała pewnie byłoby inaczej :wink: myślałam , że sobie prezent na urodziny sprawie w postaci dwóch pięknych kresek a tu kwas:baffled: dobra było minęło do boju dziewczyny :-) :)
 
Do góry