reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Wyobraź sobie, że dla mnie ten temat był jakiś taki odległy i abstrakcyjny ,że dopiero wczoraj gdzieś o tej szkole rodzenia usłyszałam i pomyślałam o kurde już 18 tydz to chyba warto się rozejrzeć i zapisać. Jeszcze nie zaczęłam, ale muszę jak najszybciej bo okaże się ,że nigdzie nie ma miejsc...

Koniecznie musisz się już zacząć rozglądać za szkołą! Ja się wczoraj zapisałam, wolny termin mieli na... 7 maja :) Całe szczęście, że mi się udało, bo następny kurs już pewnie byłby dla mnie za późno... a termin mam na 7 sierpnia :)
 
reklama
Ja sie dowiem na kolejnym usg za 3 tygodnie. Teraz jestem w 18 tc więc pewnie byłoby widać, ale jeszcze wytrzymam. U mnie też waga stoi, moja doktor mówi, że może tak być, grunt, że dziecko rośnie. U mnie coraz bardziej wypukły! Zupełnie inaczej wygląda jak siedze i jak leżę. Jak chce sobie pogłaskać dzidzia to muszę się położyć na płasko :p
 
Kupowałyście już coś dla dziecka? Ja dziś dostałam od mamy cały karton ciuszków bo zwariowała z radości. Pomału zbieramy różne ładne rzeczy, ale pieluch jeszcze nie kupuje :p
 
Ja sie dowiem na kolejnym usg za 3 tygodnie. Teraz jestem w 18 tc więc pewnie byłoby widać, ale jeszcze wytrzymam. U mnie też waga stoi, moja doktor mówi, że może tak być, grunt, że dziecko rośnie. U mnie coraz bardziej wypukły! Zupełnie inaczej wygląda jak siedze i jak leżę. Jak chce sobie pogłaskać dzidzia to muszę się położyć na płasko :p

Ja idę za dwa dni i mam nadzieję, że się dowiem, póki co 50 % na syna i 50 % na córkę :D
Czujesz już jakieś ruchy dziecka?
 
Kupowałyście już coś dla dziecka? Ja dziś dostałam od mamy cały karton ciuszków bo zwariowała z radości. Pomału zbieramy różne ładne rzeczy, ale pieluch jeszcze nie kupuje :p

My jeszcze nic nie kupiliśmy, no poza elektroniczną nianią, którą akurat zobaczyliśmy w sklepie w promocji :)
 
reklama
A mnie w 10 tc lekarz powiedziała, że być może to chłopiec, ale to było baaaardzo wcześnie. Później było usg prenatalne i dziś kontrolne. Na dwóch ostatnich trudno było już to stwierdzić. Zwlaszcza na dzisiejszym, bo malenstwo bylo ulożone bokiem i główka w dół :) Zaszalało :D
 
Do góry