reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Mnie to dziś łapie stres, jutro mam wizytę u lekarza wkońcu i boję się że coś będzie nie tak. Mąż akurat jutro ma urodziny i chyba się martwię żeby nie zepsuć mu tego dnia.
 
@Lenati dzięki :)
Super dziewczyny, że u Was wszystko w porządku po prenatalnych!
Ja nadal czekam. Jest ok godziny opóźnienia.. Wykituje tu! [emoji33]
Oj współczuję takiego czekania! Mocne kciuki!
Jeju ale ci dobrze że już po :) Ja mam jutro i jak pomyśle to jednak jakies obawy są czy dobrze tam wyjdzie :)
A powiedzcie mi do mamusiek które już miały prenatalne one są w 3 d?
O dobrze Cię rozumiem, ja się bardzo stresowałam w nocy spać nie mogłam...Trzymam kciuki za jutro! Te wszystkie pomiary miałam w 2D ale chcieliśmy, żeby nagrali nam fimik więc przęłączyła kilka razy na 3D :)
Wracamy do domu :) i leżymy do końca przyszłego tygodnia, oprócz tego leki rozkurczowe. W piątek kontrola.
Super wieści! Odpoczywaj w domku!
Mnie to dziś łapie stres, jutro mam wizytę u lekarza wkońcu i boję się że coś będzie nie tak. Mąż akurat jutro ma urodziny i chyba się martwię żeby nie zepsuć mu tego dnia.
Trzymam kciuki za jutro, będzie dobrze!
 
Dziewczyny gratuluję zdrowych Maluszków ❤

Myślałam, ze tylko ja się nie dowiedziałam płci na prenatalnych, ale widzę, ze jest tak raczej, ze nie widać albo za wcześnie w porównaniu do ilości dziewczyny, które już wiedzą kto siedzi w brzuszku :)
 
@paulina1994, @kustronka dziewczyny na prawdę myślcie już o swoich malenstwach by dla nich wypoczywac jeżeli nie chcecie wracać do obecnej pracy. Ja wczoraj popracowalam trochę fizycznie i tak mnie strasznie macica kuła, że aż się przestraszyłam. Podziwiam Was że dajecie radę tak długo

@Kara88 faktycznie spróbuj członków glicerynowych, nie ingerują w organizm, a zawsze coś tam zejdzie

@Kattrina A ja witam po niespaniu od 2 do 6. I dlaczego, nie mam pojecia. W poprzedniej ciazy nie miałam takiego problemu, a teraz otworzę oczy i koniec
Ale się u śmiała hihi członki glicerynowe wymiatają!
 
Jeju ale ci dobrze że już po :) Ja mam jutro i jak pomyśle to jednak jakies obawy są czy dobrze tam wyjdzie :)
A powiedzcie mi do mamusiek które już miały prenatalne one są w 3 d?
Lekarzowi do zbadania dziecka potrzebne jest 2d
3-4D jest dla nas :) możesz poprosić :)

Dziewczyny gratuluję zdrowych Maluszków [emoji173]

Myślałam, ze tylko ja się nie dowiedziałam płci na prenatalnych, ale widzę, ze jest tak raczej, ze nie widać albo za wcześnie w porównaniu do ilości dziewczyny, które już wiedzą kto siedzi w brzuszku :)
Ja ciagle na to liczę [emoji5][emoji5][emoji5] z moja poprzednia miałam tak piękne zdjęcie ze sama widziałam płeć :)
 
reklama
No to ja, dla równowagi wychodzę od lekarza z glukometrem :( Kurczę, ciągle w aucie, w trasie, nieregularne posiłki i teraz jeszcze zabawa z badaniem krwi. Będzie ciężko to ogarnąć. Ginka powiedziała, że jak diabetolog przepisze glukometr, to mnie na L4 wygoni. Sama nie wiem. Przecież nie umieram. Jakoś mi nie po drodze, żeby "leżeć i pachnieć" ;)
 
Do góry