reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Lux- ściskam Cię mocno...

Trzymam kciuki za Wasze wizyty dziewczyny!

Ja dziś pierwszy raz wymiotowalam po przebudzeniu... A to już 12 tydz. Aż się boję co będzie jutro rano, mam nadzieję że to jednorazowy epizod :p

Ja czekam do wtorku, wtedy mam prenatalne :)

Mam nadzieję że u Ciebie to jednorazowo bo u mnie od końca 10 tygodnia zaczęło się haftowanie.. :p narazie od dwóch dni cisza także zobaczymy :)
Mój bąbel w sobotę miał dokładnie tyle samo cm co Twój i też był to 12+2 rosną identyko :)

Dzwoniłam do doktora w sprawie mojej opryszczki powiedział żeby się niczym nie przejmować dla dziecka nic się nie stanie mam tylko smarować acyclovirem także podniósł mnie na duchu i oby tak właśnie było :) ale za dwa tygodnie na wizycie i tak go przemagluje z tej opryszczki! :p
 
reklama
Czyli 25mg+13mg czy wiecej? Ja na początku miałam 25mg potem 50mg i tak już do końca ciąży. Pamiętaj żeby brać to naczczo pół godz. przed posilkiem :)). Mi niestety niedoczynność po ciąży została i w tej ciąży biorę Już 75mg.
Ja mam nadzieje ze mi nie zostanie. Bo przed nie miałam a na tarczycy nie wskazuje niby na to bo nei ma zapalenia niby wszystko ok.
 
Dziękuję :) wszystko będzie dobrze nie ma co się martwić bo to tylko bardziej stresuje nasze maleństwa, a przekonałam się, że nie warto :)
trzymam kciuki za Ciebie :) na co stawiasz chłopak/dziewczynka?


Życzę powodzenia i rośnijcie zdrowo :) my chyba na 2 wizycie prenatalne ;)
Nie mam pojęcia. Nigdy nie miałam dobrej intuicji. Mam córkę 2 letnia więc fajnie by było mieć parke:) a Ty co obstawiasz?
 
Mam nadzieję że u Ciebie to jednorazowo bo u mnie od końca 10 tygodnia zaczęło się haftowanie.. :p narazie od dwóch dni cisza także zobaczymy :)

Mój bąbel w sobotę miał dokładnie tyle samo cm co Twój i też był to 12+2 rosną identyko :)

Dzwoniłam do doktora w sprawie mojej opryszczki powiedział żeby się niczym nie przejmować dla dziecka nic się nie stanie mam tylko smarować acyclovirem także podniósł mnie na duchu i oby tak właśnie było :) ale za dwa tygodnie na wizycie i tak go przemagluje z tej opryszczki! :p

A na kiedy masz termin u nas z USG 06.08 a drugi 07.08
 
Ja mam nadzieje ze mi nie zostanie. Bo przed nie miałam a na tarczycy nie wskazuje niby na to bo nei ma zapalenia niby wszystko ok.
Nie martw sie.! Jednym to zostaje innym nie. Mojej koleżance po ciąży ustapila:). Ja się tego spodziewałam ponieważ pół mojej rodziny ma niedoczynność a to podobno jest dziedziczne:(.
 
Nie mam pojęcia. Nigdy nie miałam dobrej intuicji. Mam córkę 2 letnia więc fajnie by było mieć parke:) a Ty co obstawiasz?

Ja mam mieszane uczucia :D co do płci ;)
na początku czułam i myślalam o dziewczynce, ale po wczorajszej wizycie obstawiam bardziej chłopaka :)
jak to powiedziałam lekarzowi, nie ważne co będzie, ważne aby zdrowe było bo kochać tak samo będę :)
a mój M. mówił czy będzie chłopak czy dziewczynka to nie ważne aby w piłkę lubiało grć :D jak tatuś ;)
 
reklama
Kurczę u mnie też 10 tydzień a mam termin na 17.08.. coś tu chyba nie gra u mnie z tym w takim razie.
Ja mam też za 2 tyg prenatalne. Strasznie się stresuje ale tak pod sercem czuje że wszystko jest ok.
Dzisiaj robię drożdżowke. Odmrozilam truskawki więc pewnie nie będzie taka pyszna jak latem ale i tak mam ochotę zjeść:p
I jestem za ! Przenieśmy się jak najszybciej na prywatne forum. Trochę to ogranicza że każdy może tu zajrzeć i czytać te nasze mądrości;)
Ja też mam na 17.08. Data ostatniej miesiączki 10.11 czyli wychodzi 10tc+6 dni :). Kiedy masz dokładnie prenatalne?
 
Do góry