reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Monieq - jestem w szoku co do laparoskopii droznosci jajowodow że miałaś tylko przy znieczuleniu ja miałam w sierpniu i normalnie byłam usypiana i nic nie pamiętam a potem się obudziłam i faszerowali mnie przeciwbólowymi ja mówiłam że mnie nie boli bo nie bolało nic a nic to doczekały kilka godzin i i tka przychodziły z króplowka przeciwbolowa. Jedyne potem jak do domu wyszłam to się męczyła w domu jak nie dałam rady się całkiem wyprostować bo wszystko ciągnęło. Także ja nie chcialabym cc ale co będzie to będzie.

Wiecie co? Dostałam opryszczki!! :(:(jestem w 13t +0d miałam już kiedyś opryszczke więc wyczytałam że nie powinno być szkodliwe ale jutro Zadzwonię do lekarza i zapytam narazie przykleilam tylko plasterek compeed Ajj
Ja miałam opryszczke w 6 tc. Oki ie lekarzy różne. Prywatnie gin przepisał mi Heviran w tabletkach 5 razy na dzień przez 7 dni. Moja prowadząca powiedziała że bardzo dobrze i że więcej dobrego zrobi leczenie niż nieleczenie. Ale opinie lekarzy bardzo różne
 
Możemy przejść na prywatne forum. Nie ma sprawy.


Co do ochoty na seks... u mnie zero. Ale to przez chorobę raczej i słabe samopoczucie. Bardzo chce wrócić do seksu, ale najpierw musze całkowicie wyzdrowieć bo non stop mi zimno :/
 
U mnie też ochota prawie zerowa. Czasami mnie najdzie, ale wtedy zazwyczaj mąż jest w pracy na 3 dni [emoji23][emoji1787] a jak mu odmawiam to zawsze mi mówi " no tak, dziecko zrobione to teraz już stary może iść w odstawkę" [emoji85]
Mam nadzieję, że wkrótce to minie
 
reklama
Ja dostalam takiej blokady w glowie, ze masakra. Mimo, ze lekarz na ostatniej wizycue powiedzial, ze troche seksu mozna, nie zaszkodzi. A ja mam wrazenie, ze zrobie krzywde, albo cos peknie, jezu jak nastolatka niedouczona sie czuje
 
Do góry