reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Mi gaz nic nie pomagał, jeszcze moja "przemiła" położna opieprzała mnie, że mam się tak nie zaciągać bo zaraz odpłyne a nikt za mnie rodzić nie będzie... Znieczulenie zewnątrzoponowe super aczkolwiek krótko trzyma i jeśli akcja porodowa długo trwa to może się okazać, że do skurczy partych już przestanie działać a przy rozwarciu powyżej 8cm już nie podadzą znieczulenia...
 
reklama
Jaki tytuł ma ten serial?
Seksowne mamy ;D wstyd się przyznać ale fajnie się oglądało to :D to o 3 kumpelach z Australii i jednej takiej psycholce:p I wszystkie są właśnie w ciąży. Cały 1 sezon jest właśnie o nich jak dzieci są jeszcze w brzuchu. Ostatnie odcinki to porody. No i 2 sezon wkrótce ma się pojawić. Jak ktoś ma za dużo wolnego czasu A ma ochotę na głupoty w tv to polecam :p
 
Ja póki co wchodzę we wszystkie ciuchy ale przestaje się czuć w niektórych komfortowo [emoji39] Na wagę nie wchodzę, bo baterie mi padły a co jestem na zakupach to o tym zapominam [emoji39] Za tydzień wizyta to się okaże [emoji846]
 
Spokojnie, cieszmy się małymi brzuchami bo potem to nawet skarpet nie założymy [emoji23][emoji23][emoji23]
Pocieszające jest to, że wielkie będziemy latem to przynajmniej skarpet nie trzeba zakładać [emoji39] Aczkolwiek jak rodzilam w sierpniu 2017 to tak spuchłam, że nawet japonek wsunąć nie mogłam [emoji39]
 
Miałam wenflon. Niestety to moja pierwsza ciąża więc nie potrafię porównać do bólu porodowego.
Ale to badanie mimo tego leku było dla mnie najgorszym bólowym przeżyciem dotychczas. Wstrzykiwany pod dużym ciśnieniem płyn przez pochwę uwolnił zrosty jajowodów. Miałam wrażenie jakby mnie miało rozerwać od środka...
Dokładnie, ból nie do opisania. Ja miałam robiona też droznosc. I nie wzięłam nic przeciwbólowego. Lekarz powiedział, że wytrzymam. Nigdy więcej...
 
Powiem tak gaz mialam nie uzywalam, bo jakos mi nie lezalo. Maz tez sie sztachnal raz z ciekawosci stwierdzil ze nie dziwi mi sie ze nie chce. Zastrzyk jakis mialam co w nim bylo nie wiem. Poza tym bylam tez pod dwoma roznymi kroplowkami. Wiec bylam bardzo senna i nacpana, ale obezwladniajacy bol czulam w 100%. A jezeli to nie bylo 100% to nie potrafie sobie wyobrazic wiecej.... Moze inne dziewczyny inaczej to widza moze ja jestem cieniasem. No ale nie bylo latwo. No ale pozniej sie kurcze skonczylo wiec sobie lezalam jakby mnie to nie dotyczylo..... straszne. Wiec tym razem epidural na dzien dobry. Albo nie rodze :)
 
Seksowne mamy ;D wstyd się przyznać ale fajnie się oglądało to :D to o 3 kumpelach z Australii i jednej takiej psycholce:p I wszystkie są właśnie w ciąży. Cały 1 sezon jest właśnie o nich jak dzieci są jeszcze w brzuchu. Ostatnie odcinki to porody. No i 2 sezon wkrótce ma się pojawić. Jak ktoś ma za dużo wolnego czasu A ma ochotę na głupoty w tv to polecam :p
dzięki :) Na L4 może obejrzę :)
 
Moze nie powinnam tego pisac, ale fakt ze powiedzialam ze nie chce epiduralu to chy a jedna z moich gorszych zyciowych decyzji...
 
Hej dziewczyny. Jak pójdę na L4 to będę z Wami na bieżąco.

Przeczytałam smutne wieści :( aż nie wiem co powiedzieć :( @Luxuorius, @Mamamonia88 bardzo mi przykro :( to takie nie fair.

Mam pytanie do pracujących jeszcze. Do kiedy planujecie pracować?

Zasiłek chorobowy to średnia z 12 ostatnich miesięcy. Jednak ZUS może wybrać inny okres jeśli w ciągu ostatnich 3 mscy było jakieś zwolnienie lub opieka na dziecko. Mi zależy by policzono mi premię z grudnia oraz trzynastkę więc pilnuję by nie iść na żadne zwolnienie do końca lutego (ostatnie zwolnienie w listopadzie). Potem może już pójdę na długie l4.

Kiedy macie prenatalne? Ja mam 7 lutego u dr. Ałaszewskiego w Łodzi, podobno genialny, na znanym lekarzu super opinie.
Na jakiej ulicy? Ja też jadę jutro.
 
reklama
Powiem tak gaz mialam nie uzywalam, bo jakos mi nie lezalo. Maz tez sie sztachnal raz z ciekawosci stwierdzil ze nie dziwi mi sie ze nie chce. Zastrzyk jakis mialam co w nim bylo nie wiem. Poza tym bylam tez pod dwoma roznymi kroplowkami. Wiec bylam bardzo senna i nacpana, ale obezwladniajacy bol czulam w 100%. A jezeli to nie bylo 100% to nie potrafie sobie wyobrazic wiecej.... Moze inne dziewczyny inaczej to widza moze ja jestem cieniasem. No ale nie bylo latwo. No ale pozniej sie kurcze skonczylo wiec sobie lezalam jakby mnie to nie dotyczylo..... straszne. Wiec tym razem epidural na dzien dobry. Albo nie rodze :)
Jak mi dawali gaz to mi położna siła wciskala do buzi przez co z racji problemu z krwawiacymi dziaslami Miałam cała twarz we krwi i jeszcze ta maskę od wdechu... okropnie wspominam.
 
Do góry