reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Strasznie mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji [emoji853]
Aż mam obawy iść za tydzień na wizytę, tym bardziej, że lekarz mi powiedział, że to ciąża wysokiego ryzyka
 
reklama
U mnie mega objawy i zobacz. Nie ma reguły. Nie stresuj się
Jejku Lux bardzo mi przykro wiem co przeżywasz sama też to przeszłam . Teraz w tej ciąży jestem mega zestresowana najchętniej bym codziennie chodziła na wizytę ale wiem że to nic nie da. Trzymaj się kochana chociaż wiem że żadne słowa teraz cię nie pociesza .
 
U nas dalej nic... jedynie pęcherzyk urósł i to też tylko jeden... Więc jesteśmy zawieszeni do następnego tygodnia może być tak że oba będą puste :(
Nie wiem jak to zniosę jestem już po jednym obumarciu na podobnym etapie:( nam jutro zrobić hcg i za 48 h kolejne ....a co potem zobaczymy. Jak mam wierzyć że będzie dobrze i nie tracić nadziei :( cholernie chciałabym wierzyć że będzie dobrze ale jak to zrobić
 
U nas dalej nic... jedynie pęcherzyk urósł i to też tylko jeden... Więc jesteśmy zawieszeni do następnego tygodnia może być tak że oba będą puste :(
Nie wiem jak to zniosę jestem już po jednym obumarciu na podobnym etapie:( nam jutro zrobić hcg i za 48 h kolejne ....a co potem zobaczymy. Jak mam wierzyć że będzie dobrze i nie tracić nadziei :( cholernie chciałabym wierzyć że będzie dobrze ale jak to zrobić
Chyba cos mi umknęło. A ty wlasnie na ostatniej wizycie w jedym.pecherzyku nie bylo juz zarodka i serca? Bo pamietam wlasnie , ze pisalas ze jeden wiekszy drugi mniejszy. A ktory tydzien wychodzi ci z okresu?
 
reklama
Do góry