reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

W holandii opiekuje się Tobą położna zgadzasz się do niej ok 10 tyg i ona kontroluje Ci ciążę;) porody zazwyczaj odbywają się w domu chyba że sama zdecydujesz rodzić w Szpitalu tak jak ja zdecydowałam;) chorobowe mogę wziąść wtedy płacą 100% tylko tu nie ma czegoś takiego jak l4 tylko po prostu zglaszasz pracodawcy że jesteś chora ;) macierzyńskie jest miesiąc przed porodem i miesiąc po ;/ jak dla mnie zbyt krótko i napewno nie wrócę tak szybko do pracy;)
Poważnie jeden miesiąc ? A co potem ?
 
reklama
A gdzie tam pomylka...bylam w ciazy i wiem jak powinno byc widoczne serce, trzy tygodnie temu pieknie pikalo przy malutkim plodzie a dzis nic nie bylo widac przy malym czlowieczku...
Lux ja bym na bank to skonsultowała z innym lekarzem nawet żeby potwierdzić ten najgorszy scenariusz, ale nie warto ufać jednemu szczególnie z kiepskim sprzętem :(
 
Ja czulam, ze jest cos nie tak, jakas niespokojna bylam od kilku dni
Kurcze Lux nie ma reguły ja byłam spokojna w poprzedniej ciąży i du*pa, w tej wieczny stres i nie wiąże tego z rozwojem ciąży! Skontaktuj to ja cię proszę mówię całkiem serio ja wiem, że może się okazać najgorsze i wiem, że nic innego teraz nie przyjmujesz ale może jednak może warto spróbować ! Który miałaś tydzień ?
 
reklama
Do góry