reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Kurcze Lux nie ma reguły ja byłam spokojna w poprzedniej ciąży i du*pa, w tej wieczny stres i nie wiąże tego z rozwojem ciąży! Skontaktuj to ja cię proszę mówię całkiem serio ja wiem, że może się okazać najgorsze i wiem, że nic innego teraz nie przyjmujesz ale może jednak może warto spróbować ! Który miałaś tydzień ?
no w srode mam kolejne usg, to bylo dokladnie 9+4 a usg pokazywalo zaleznie jak zmierzyl 8+6, 8+3, 8+1, wiec stwierdzil, ze ciaza zatrzymala sie kilka dni temu
 
w srode mam kolejne usg na lepszym sprzecie, ale wiem co zobacze i co uslysze
Normalnie możesz mi wierzyć albo nie ale ryczę normalnie ryczę mam przed oczyma swoją wizytę trochę ponad rok temu :( tylko u mnie nie było złudzeń ciąża się zatrzymała zdecydowanie szybciej niż kilka dni przed wizytą najlepszy lekarz, dobry sprzęt więc nie było mowy o pomyłce chociaż wtedy wierzyłam do samego końca :(
 
Normalnie możesz mi wierzyć albo nie ale ryczę normalnie ryczę mam przed oczyma swoją wizytę trochę ponad rok temu :( tylko u mnie nie było złudzeń ciąża się zatrzymała zdecydowanie szybciej niż kilka dni przed wizytą najlepszy lekarz, dobry sprzęt więc nie było mowy o pomyłce chociaż wtedy wierzyłam do samego końca :(
Dziekuje, ja wiem, ze u mnie to nie pomylka czy starszy sprzet...wiem co uslysze w srode
 
Miałam iść prasować ale odechciało mi się a ja złapałam naprawdę dużego pietra jeszcze u mnie prawie wszystkie objawy ustały więc aż się boje :(
 
reklama
Do góry