reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Mamamonia czy ja dobrze zrozumiałam, że jest pęcherzyk, nawet dwa, ale nie ma w środku zarodka? Przepraszam, że tak dopytuję, ale chciałabym wiedzieć.
Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok. Nadzieja umiera ostatnia.
 
reklama
Mamamonia czy ja dobrze zrozumiałam, że jest pęcherzyk, nawet dwa, ale nie ma w środku zarodka? Przepraszam, że tak dopytuję, ale chciałabym wiedzieć.
Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok. Nadzieja umiera ostatnia.
Tak pęcherzyk jeden urósł ale jak narazie nic w nim nie widać drugi urósł minimalnie , wogole to USG mi tak na szybko robił więc ciężko cokolwiek powiedzieć mi dopiero uwidoczniły się pęcherzyki 2 stycznia bo 17 grudnia test był pozytywny ale nie było nic widać
 
Więc ciężko stwierdzić o co wogole chodzi..... Ale póki nie czekam na zabieg nam jeszcze nadzieję że chociaż jeden będzie walczył i przetrwa
 
W holandii opiekuje się Tobą położna zgadzasz się do niej ok 10 tyg i ona kontroluje Ci ciążę;) porody zazwyczaj odbywają się w domu chyba że sama zdecydujesz rodzić w Szpitalu tak jak ja zdecydowałam;) chorobowe mogę wziąść wtedy płacą 100% tylko tu nie ma czegoś takiego jak l4 tylko po prostu zglaszasz pracodawcy że jesteś chora ;) macierzyńskie jest miesiąc przed porodem i miesiąc po ;/ jak dla mnie zbyt krótko i napewno nie wrócę tak szybko do pracy;)
Nie chciałabym rodzic w domu. Oj nie. Za duże ryzyko dla mnie i strach o maleństwo które się rodzi.
To strasznie krótki ten macierzyński [emoji852] takie maleństwo juz trzeba zostawic by wrócić do pracy. To przecież kobieta jeszcze nie dojdzie do siebie. Takie maluszki to się co trochę przecież karmi piersią itp. Nie ładnie to macie. I co się z takimi maluszkami robi jak ktoś wraca do pracy? Do żłobka się daje?
 
Luxourious nie pekaj. Bedzie wszystko spoko. Jestem 1000 proc pewna. Jestem bardzo ciekawa ile Twoj brzdac ma. Bo mamy termin porodu tem sam, a ja nie bede miala usg do polowy. Ja wlasnie do klusek robie taka zasmazanke z boczku i kielbachy :) Moi rodzice potrafili w to jeszcze slonine wrzucic. Wiem ze niektorzy jedza te kluski z bialym serem???? Ale jakos nie potrafie sobie tego wyobrazic
Ja jem z białym serem. Pycha [emoji16][emoji16][emoji16] albo kapustę gotowana ale zwykla- nie kiszoną. I pyszne są tez te kloski odsmazane. Zrobie je w któryś dzień ale tylko sobie bo nikt więcej u mnie tego nie je
 
Wlasnie uslyszalam przed chwilą od niespecjalnie ulubionej przeze mnie koleżanki, że na pewno bede miec dziewczynkę, bo dużo gorzej wyglądam a przeciez wiadomo (!!) że dziewczynki kradna mamusiom urode. No bo syfy mam na czole, oko jakies niewyraźne, włos rozwiany na cztery strony świata a nie jakos specjalnie ułożony.. prorok chyba jakis. Ale poczucie wlasnej wartości o jakies -10. A jeszcze musiala to walnąć dzisiaj, a jak jest dzis Blue Monday :D
Spokojnie pewnie ci zazdrości ciąży i chciala ci dopiec. Olej koleżankę. Napewno promieniejesz w ciąży i pięknie wygladasz A czy będzie to dziewczynka czy chlopiec to się okaże [emoji6]
 
reklama
@Topika a wiec opisze wizyte, badanie ginekologiczne ok, szyjka wysoko, zamknieta, podczas usg ukazal sie maly czlowiek, mowie ooo jak urosl i nagle mnie tknelo, bo przeciez przezylam ciaze z synkiem i wiem ze powinno byc widac pykajace serce (lekarz ma starszy sprzet i nie moze puscic dzwieku bijacego serce) i mowie do lekarz: pani doktorze nie widze serca, nie widzeeeeeeee, on odparl,ze tez nie widzi, zmierzyl plod, wielkoscia super, serce musialo stanac kilka dni temu...moze dzis, moze wczoraj
Aż mam łzy w oczach czytając to [emoji852][emoji852][emoji24][emoji24] trzymam kciuki za cud!!!
 
Do góry