reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ja już po wizycie. Dzidzia ma 2,5 cm, serduszko bije jak szalone. Wyniki w porządku. Teraz siedzę i szukam położnej i szpitala, bo już muszę. Także wszystko Oki:) Jejku rozstępy... Też muszę poszukać czegoś.
@Luxuorius u mnie najgorzej jest rano... Ale lekarz poleciła mi na mdłości herbatę z imbirem. Spróbuję. W ciągu dnia jest znosnie, gdyby nie spanie ;)
 
Na rozstępy kiedyś używałam maści z firmy Pharmaceris i powiem Wam, że mi nie pomogła.. Chociaż smarowałam regularnie i brzuch i piersi. I tu, i tu pojawiły się rozstępy. :( Któraś może używała tej maści, pomogła którejś kobitce?
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj byłam na wizycie . Zaczynam wariować bo objawy ustępują i już mnie nosi . Ale lekarz mnie uspokoił jest wszystko ok maluch ma 38 mm według OM jest 10+1 TC a według USG 11+1 TC . Serduszko bije to najważniejsze . Świruje bo ostatnia ciążę straciłam w 11 tygodniu . Ale teraz lekarz mówi że jest wszystko super. Kolejna wizyta 31.01
 
A myślałam, że to ja jestem jakaś przewrażliwiona na punkcie spodni. Dopiąć się dopnę ale jak niewygodnie. Masakra:p Ja wczoraj o 21 miałam taką ochotę na sałatkę z kurczakiem, z grzankami i serem- całe szczęście mak u nas do 23 więc mój ukochany pojechał i przywiózł w bonusie frytki, których i tak nie zmieściłam. A dzisiaj na obiad rosół a na kolacje sushi. :D Prześladuje mnie okropnie w ciąży, raz w tygodniu muszę zjeść bo inaczej zwariuję.
Dzięki dziewczyny za wypowiedzenie się w kwesti finansowej. Podsumowując tak jak już któraś tu napisała- im więcej masz, tym więcej wydajesz. :p Ale trochę się uspokoiłam i już teraz wiem, że będę w stanie nawet odłożyć.
Co do kłucia to ja mam często i bóle brzucha tez. Tylko u mnie to jest związane z wzdęciami. Non stop, chodzę i puszczam symfonię. Dramat :oops::oops:
Gratuluje dziewczyny wizyt! ;)❤️
 
Z rozstepami roznie bywa. Po ciazowych nie mam zadnych, a przytylam z 20kg. A z okresu dojrzewania jak najbardziej. Wiec roznie to wychodzi.
Ja mam na dupsku ( w górnej części) mimo,że jestem chuda i nigdy nie miałam wahań wagi. Masakra. Ciekawe jak mój brzuch przyjmie ciążę i czy też się coś pojawi.
 
Mi po pierwszej ciąży został jeden czy dwa prążki ale blade. Niewidoczne. Po drugiej wyszło wiecej ale rownież blade i białe, niewidoczne. Oby i teraz tak było.
Na pewno używałam Palmersa w drugiej ciąży. Ale chyba na zmianę z czymś tam jeszcze, ale nie pamietam z czym [emoji23]
 
Mi po pierwszej ciąży został jeden czy dwa prążki ale blade. Niewidoczne. Po drugiej wyszło wiecej ale rownież blade i białe, niewidoczne. Oby i teraz tak było.
Na pewno używałam Palmersa w drugiej ciąży. Ale chyba na zmianę z czymś tam jeszcze, ale nie pamietam z czym [emoji23]
A w jakim okresie ciąży zaczęłaś smarowanie? Jak brzuszek już się wybijał czy od samego początku?
 
reklama
Do góry