reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
W Anglii i z ostatniej miesiączki wychodzi na 11 tydzień chciałam się tutaj w najbliżej przychodzi zarejestrować ale nie mają tu położnych a do starej też iść nie mogę bo mam inny adres już i nie mieszkam w tej dzielnicy więc też mnie nie przyjmą. Jutro planuje iść do innej przychodni w okolicy może tam się znajdzie jakąś położna
 
Cześć Dziewczyny :) musiałam Was nadrobić przez cały dzień, żeby móc napisać. My po wizycie - wszystko super! Pierwszy raz słyszałam serduszko ❤ cudowny dźwięk. No i widziałam swojego czlowieczka w 4D ❤ niesamowite! Nawet paluszek ssal ❤ doktorek próbował zobaczyć płeć, ale powstrzymał się od opinii.
Co do imion to mamy wybrane i chlopiec Olek A od pierwszej ciąży dziewczynka Wiktoria :)
Super że wszystko dobrze z maluszkiem :) to musi być cudowne tak wszystko dokładnie zobaczyć w 4D :D
 
W Anglii i z ostatniej miesiączki wychodzi na 11 tydzień chciałam się tutaj w najbliżej przychodzi zarejestrować ale nie mają tu położnych a do starej też iść nie mogę bo mam inny adres już i nie mieszkam w tej dzielnicy więc też mnie nie przyjmą. Jutro planuje iść do innej przychodni w okolicy może tam się znajdzie jakąś położna
Kurcze to już teraz powinni Ci wysłać termin na pierwsze usg właśnie a nie ze musisz jeszcze chodzić i się prosić :/ ale wiem coś o tym, że tutaj niestety tak jest z tą służba zdrowia. A nie mogą cię na początek skierować do położnej w poradni w szpitalu? Ja tak miałam właśnie teraz a dopiero później mi przypisali już tą docelowa położna
 
Kurcze to już teraz powinni Ci wysłać termin na pierwsze usg właśnie a nie ze musisz jeszcze chodzić i się prosić :/ ale wiem coś o tym, że tutaj niestety tak jest z tą służba zdrowia. A nie mogą cię na początek skierować do położnej w poradni w szpitalu? Ja tak miałam właśnie teraz a dopiero później mi przypisali już tą docelowa położna
Nie pytałam teraz gdzie wogole mam iść żeby mnie skierowali do położnej to mi powiedzieli że oni nie wiedzą bo nie moja tutaj u siebie położnych i mogę gdzieś indziej spróbować. Jutro też idę do przychodni trochę dalej od domu może tam ktoś Bedzie w stanie mi pomóc i powiedzieć gdzie ewentualnie mam iść
A jak nie to będę dzwonić do starej położnej żeby mi pomogła gdzieś się dostać
 
Kurcze to już teraz powinni Ci wysłać termin na pierwsze usg właśnie a nie ze musisz jeszcze chodzić i się prosić :/ ale wiem coś o tym, że tutaj niestety tak jest z tą służba zdrowia. A nie mogą cię na początek skierować do położnej w poradni w szpitalu? Ja tak miałam właśnie teraz a dopiero później mi przypisali już tą docelowa położna
Masakra,tez mieszkam w UK i szybko mi tymczasowa położna znaleźli. Na opiekę póki co nie narzekam,zasypali mnie wizytami (i mam mieć konsultacje z endokrynologiem). Najgorsza chyba ta praca do 8 miesiąca, jeśli średnio ktoś się czuje.
Z jakich angielskich miast jesteście ?:p
 
Współczuję dziewczynom, które w UK muszą prowadzić ciążę, bo tam faktycznie słabo to wygląda... zaczynam doceniać opiekę w PL. A ciążę prowadzę na NFZ i nie jest źle.

Mi już najgorsze objawy z początków ciąży minęły jupii :) nie odczuwam już ciągłego zmęczenia i mnie nie mdli. Tylko piersi jeszcze trochę bolą, ale naprawdę lekko. A jestem dopiero w 8 tyg. Poprzednią ciążę zniosłam bardzo dobrze, może teraz też tak będzie :)
 
reklama
Do góry