reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Poinformowalyscie już w pracy o ciazy? Jeśli nie to kiedy chcecie to zrobić? 🙂 Ja mam w głowie mętlik..
Oficjalnie jeszcze nie. Powiedziałam tylko jednej koleżance z biura (jest taką jakby moją kierowniczką) bo od dzisiaj jestem na zwolnieniu L4. Narazie mam od lekarza rodzinnego żeby właśnie się jeszcze nikt nie zorientował. Niestety mam takie mdłości i zawroty głowy że nie jestem w stanie wytrzymać w pracy póki co. Jak mdłości nie będą ustępować mam za dwa tygodnie się umówić do mojej gin. Wtedy już pewnie normalne L4 ciążowe. Mam nadzieję że będzie lepiej bo zamierzałam normalnie pracować i powiedzieć w pracy o ciąży dopiero po końcu 1 trymestru kiedy największe zagrożenie minie
 
Dziewczyny które miałyście teraz plamienia czy macie mocne czy lekkie ? Wrocilam teraz z rowera i patrze a tu takie dosc mocne plamienie brązowe czego nigdy w ciąży nie miałam , wręcz jak bym okres dostała ale brązowe .. eh teraz jestem na maksa zaniepokojona
 
Dziewczyny które miałyście teraz plamienia czy macie mocne czy lekkie ? Wrocilam teraz z rowera i patrze a tu takie dosc mocne plamienie brązowe czego nigdy w ciąży nie miałam , wręcz jak bym okres dostała ale brązowe .. eh teraz jestem na maksa zaniepokojona
ja miałam lekkie i widać było przy podcieraniu się. Nie jeździj na rowerze, chyba że po płaskim i nigdzie nie na wertepów, krawężników itp
 
Dziewczyny które miałyście teraz plamienia czy macie mocne czy lekkie ? Wrocilam teraz z rowera i patrze a tu takie dosc mocne plamienie brązowe czego nigdy w ciąży nie miałam , wręcz jak bym okres dostała ale brązowe .. eh teraz jestem na maksa zaniepokojona
Miałam brązowe i głównie przy wizycie w toalecie. Mało intensywne.
 
Poinformowalyscie już w pracy o ciazy? Jeśli nie to kiedy chcecie to zrobić? 🙂 Ja mam w głowie mętlik..
To zależy od tego, jaką masz pracę moim zdaniem. No i jak się czujesz :D
W przypadku mojej pracy powiem po kolejnej wizycie, jeśli wszystko będzie ok. Pracuję z domu, więc bardziej chodzi mi o to, żeby mieli z tyłu głowy, że mogą być momenty niedyspozycji podczas rozmów z Posejdonem, których pragnę uniknąć :p
 
Ja pracuje w przychodni, to stały kontakt z pacjentami, którzy przychodza ciągle chorzy🫣 Nie chcialabym po prostu czegos zalapac bo w czasie ciazy nie jest mi to potrzebne. Obawiam się, że jak poinformuje przed pójściem na zwolnienie to nie będzie to miła wiadomość i nie wiem czy dac znać po wizycie jak bedzie zwolnienie u lekarza czy przed🫠
 
reklama
To mój prowadzący jak tylko do niego przyszlam na wizytę to odrazu chcial dać zwolnienie ale nie potrzebuje niestety nie mam pracy 🥺🤷 nie przedłużyli mi 🥺 i jak "na złość"okazało się po odejściu że test + wyszedł . No trudno tak miało być 🤷
 
Do góry