reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej dziewczyny. Ja druga wizytę mam już 8 stycznia, bo ciąża tydzień młodsza niż wynika z om (to się zgadza bo owu mam w 20-21dc). Wiec dziś wg om 7+3 a tak naprawdę chyba 6+3. Jak byłam na wizycie to serduszko nie biło (wg om 6+2) wiec za wcześnie skoro mam młodsza ciąże. Młodsza ciąża zgadza się z wynikami bety z początku grudnia.

Dziś nie daje sobie rady z sennością w pracy. Zaraz usnę na biurku.

Ja tez z wlkp.
 
reklama
Witam nową mamusię. Fajnie, że jest nas coraz więcej.
Paulina, współczuję wymiotów, oby się nie rozkrecilo. Może to jednorazowa niemoc żołądka.
Ja też nie mam jeszcze założonej karty ciąży. Jakoś tak mi dziwnie było, pomyślałam zapomniał czy co? Ale jak na wyjściu mówił proszę przyjść 2 stycznia i zobaczymy jak urósł i jak się rozwija, to zrozumiałam, że widocznie było jeszcze za wcześnie.
Wymiotowałam dziś już 3 razy i nadal mnie męczy mam nadzieję, że to tylko uroki ciąży, a nie że jakaś jelitowka eh
 
Cześć. Nie nadrobie. Rano byłam zrobić tsh i na zakupach. Mdlilo mnie z lekka z rana i cycki ciągną. Nadal uważam ze ta ciąża jest łaskawa. Oby to nie był zły znak. Byle do 2 stycznia. Aha wysyp pryszczy trwa nadal. Czuje się jak nastolatka.
 
Wymiotowałam dziś już 3 razy i nadal mnie męczy mam nadzieję, że to tylko uroki ciąży, a nie że jakaś jelitowka eh
Współczuje:/ i mnie też dziś żołądek dokucza, na szczęście jeszcze bez wymiotów, ale już mnie przeczyściło, ja wzięłam enterol, może pomoże.
Mnie drażni od wczoraj zapach żywej choinki, najchętniej bym ją wywaliła ;p
Witam nowe mamusie :)
 
U mnie już dziś 8t2d. Póki co odczuwam nabrzmienie piersi, dziś jakaś wybitną senność. A że jesteśmy jeszcze u rodziny to nie mogę walnąć się na łóżku i beztrosko położyć na dłużej..
 
reklama
Mi kartę ciąży założyła lekarka na pierwszej wizycie ale wtedy było dokładnie 5t7d i serduszko biło. Wprawdzie nie dawała mi posłuchać bo podobno to nie jest zalecane na tak wczesnym etapie ciazy, ale widziala ze bije. Dostalam zalecenia na badania krwi i kolejna wizyta za miesiac czyli 9 stycznia ;)
 
Do góry