reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

❤️❤️❤️
Ja na przykład w dniu porodu zrzuciłam wszystko co miałam😅 ale do 27 tygodnia miałam +6 kg, w 27 -2kg, a później dobiłam do 4 na plusie ale nie polecam pprom, skrajnego malowodzia i zachamowania wzrostu płodu jako sposobu na utrzymanie wagi. Teraz od początku jestem na diecie cukrzycowej z zamiarem przybrania 0kg. Zobaczymy jak wyjdzie:) dodam tylko, że pilnuję ilości wymienników węglowodanowych bez sprawdzania ig, ograniczyłam słodycze, pije tylko wodę I inkę z mlekiem oraz jem warzywa, których szczerze nienawidzę
Trzymam kciuki ❤️
 
reklama
A w ciąży przytyłam około 20-24 kg ale całe życie miałam jakąś nadwagę , od tego czasu zrzuciłam z dietetyczka te kg brakło mi 1,5 do wagi sprzed ciąży , i do końca ciąży będę dalej do niej chodzić żeby jak najmniej przytyć , mówiła że najzdrowiej było by 10 kg ale wiem że będzie więcej , liczę że uda mi się karmić piersią i te kg polecą trochę bo nie wyobrażam sobie znów tyle kasy dać a ja stosuję się 70 procent czasem 50 bo już za długo i mam poprostu dość i inne smaki …
 
Do góry