reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Witam w klubie, też dobrze byłoby żebym schudła. Niestety przez problemy zdrowotne + siedzenie w domu mocno dowaliłam. Nie pomaga też to, że mąż przed chwilą biegł do sklepu bo natychmiast musiałam zjeść sałatkę z pomidorów i cebuli 😂😂😂 Niczego nie żałuję, była pyszna.

Nie życzę żeby nie było 😉 ale wystarczy że w 15tc dowiadujesz się, że masz cukrzycę ciążową 🤡 i nagle okazuje się, że nic nie musisz bo zdrowie dziecka jest najważniejsze. I nie tylko nic nie tyjesz, ale jeszcze kończysz ciążę z ok 10kg na minusie 😅

Także jak coś to z całego serduszka każdej ciężarnej polecam dietę cukrzycową. Można ją też stosować jak się cukrzcy nie ma nikt tego nie sprawdza 😉 i nikomu nie szkodzi
 
reklama
Nie życzę żeby nie było 😉 ale wystarczy że w 15tc dowiadujesz się, że masz cukrzycę ciążową 🤡 i nagle okazuje się, że nic nie musisz bo zdrowie dziecka jest najważniejsze. I nie tylko nic nie tyjesz, ale jeszcze kończysz ciążę z ok 10kg na minusie 😅

Także jak coś to z całego serduszka każdej ciężarnej polecam dietę cukrzycową. Można ją też stosować jak się cukrzcy nie ma nikt tego nie sprawdza 😉 i nikomu nie szkodzi
Ja naprawdę musiałabym właśnie mieć totalny zakaz od jakiegoś lekarza żeby przestać się opychać. Także generalnie nie żeby coś, ale trochę zazdro 😅😅 Może właśnie gdyby mi ktoś powiedział że mam cukrzycę to bym się ogarnęła. A tak - jak nikt nade mną nie stoi, a do tego zażeram depresję to jest jak jest 🙆‍♀️
 
Witam w klubie, też dobrze byłoby żebym schudła. Niestety przez problemy zdrowotne + siedzenie w domu mocno dowaliłam. Nie pomaga też to, że mąż przed chwilą biegł do sklepu bo natychmiast musiałam zjeść sałatkę z pomidorów i cebuli 😂😂😂 Niczego nie żałuję, była pyszna.
Mój Mąż przed chwilą zrobił mi burgera😅 jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to to, że warzywa były z naszego ogródka:)
 
A ja oficjalnie zrobiłam test po 5 dniach spóźnienia ..
 

Załączniki

  • 285cd64d-1963-4be4-ad7d-8afd63cd270c.jpeg
    285cd64d-1963-4be4-ad7d-8afd63cd270c.jpeg
    71,8 KB · Wyświetleń: 14
Do góry