reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Mi przybyło na pewno... Szczególnie w biuście jakoś tak mi w sukienkach ciasnej, a zapinane bluzki zaczęły się na guzikach rozchodzić, ale to pewnie bardziej zbędne kilogramy i efekt burzy hormonów, niż ciążowy wzrost ciała....
A tak trochę z innej beczki: któraś ma już jakieś mdłości, "zaprzyjaźnia" się z kibelkiem? U mnie połowa 5 tc i nic... Podobno nie jest to dobre, ale się zdarza, a może się niepotrzebnie martwię i jeszcze przyjdzie "przyjaźni" czas :p?
 
reklama
Witam Cieplutko wszystkie przyszłe mamusie jak i obecne [emoji8][emoji8]
Tak w skrócie mam 33 lata i staram się o 4 dziecko 1,5 roku sprawę mam utrudniona ponieważ mąż jest za granica i wraca co 8 tyg [emoji23] ale po mału tez się da [emoji1348] 20 grudnia mam dni płodne mam nadzieje zaskoczyć [emoji23][emoji4]
 
Witam Was! Mam na imię Ewelina i mam juz jednego prawie trzyletniego synka przed chwilą zrobiłam test. Wyszedł pozytywny jestem zaskoczona bo zero starań a nawet co więcej tylko dwa razy stosunek w ubiegłym miesiącu :) narazie nie mogę wyjść z szoku, bo myślę już jak poradzę sobie z dwójką małych szkrabów. Pozdrawiam Was

Cześć dasz radę na bank moja imienniczko [emoji173]️ ja mam 3 swoje dzieci i jeszcze siostrę w rodz zastępczej od 12 lat [emoji6][emoji1319] bądź dzielna i nie daj sobie wmówić ze nie dasz rady
 
Mi przybyło na pewno... Szczególnie w biuście jakoś tak mi w sukienkach ciasnej, a zapinane bluzki zaczęły się na guzikach rozchodzić, ale to pewnie bardziej zbędne kilogramy i efekt burzy hormonów, niż ciążowy wzrost ciała....
A tak trochę z innej beczki: któraś ma już jakieś mdłości, "zaprzyjaźnia" się z kibelkiem? U mnie połowa 5 tc i nic... Podobno nie jest to dobre, ale się zdarza, a może się niepotrzebnie martwię i jeszcze przyjdzie "przyjaźni" czas :p?

W poprzedniej „książkowej” ciąży nie mialam ani jednego przypadku wymiotów. Nudności? Chyba minimalnie było mi niedobrze w I-wszym trymeście jak cukier mi spadal bo nie zjadlam sniadania. Statystycznie podobno raptem 30% ciezarnych wymiotuje w ciazy. Obysmy byly tą szczesliwa wiekszoscia ;)
 
U mnie dopiero 4+4 więc nic się nie dzieje ktoś jest w tym samym terminie ostatnia @ 7.11
Ja jestem z tego samego !!!

U mnie narazie objawami są tylko bolesne i pelniejsze piersi i lekkie pobolewania w dole brzucha i kłucie jajników.. sporadycznie co jakiś czas :) w pierwszej ciąży nie miałam nudności ani nic z tych rzeczy i mam nadzieję że nie zaznam tej "przyjemności"
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem z tego samego !!!

U mnie narazie objawami są tylko bolesne i pelniejsze piersi i lekkie pobolewania w dole brzucha i kłucie jajników.. sporadycznie co jakiś czas :) w pierwszej ciąży nie miałam nudności ani nic z tych rzeczy i mam nadzieję że nie zaznam tej "przyjemności"
No u mnie też bóle brzucha i kłucie no i bolące piersi . A tak nic trochę mam obawy czy wszystko ok . Byłaś u lekarza już
 
reklama
Do góry