reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
W kwestii zakupów jeszcze....
Kupujecie wanienkę 80 czy 100 cm ?
Przewijak - myślicie że lepsza będzie komoda z przewijakiem czy przewijak nakładany osobno, który można położyć równie dobrze na swoje łóżko i tam przewinąć? :)
Ja kupuję przewijak nakładany na łóżeczko :)
 
Ja kupuję przewijak nakładany na łóżeczko :)
Ja też mam taki :)
Ja też korzystam z Medicover :-) i te o których wspominasz to są takie z dokładną diagnostyką, ale poza tym chyba podczas każdej wizyty kładziesz się na fotel i tam ginekolog patrzy czy wszystko wygląda ok, sprawdza bicie serduszka?
Bo u mnie za każdym razem tak jest i jeszcze sprawdza mi Pani Dr zawsze czy nie mam rozwarcia :-D
Bo raz jej sie zdarzyło, że w ok 20 tygodniu zajrzała do pacjentki, a tam bezobjawowe pełne rozwarcie :-D
Tak, doktor bada na fotelu za każdym razem, a położna wcześniej odsłuchuje tętno mojej malutkiej. A do kogo chodzisz? :) ja do dr Wiczyńskiej-Zając i jestem bardzo zadowolona.
 
Ja do Dr Papińskiej-Stachowiak, jest super :-)
Generalnie mają dobrych lekarzy. Lubię, że zawsze można napisać do lekarza i jest ten kontakt. No i doktor przyjmuje nawet bez zapisu jak coś się dzieje. Położne też miłe, zawsze można podejść na odsłuch tętna jak coś niepokoi. :)
 
W kwestii zakupów jeszcze....
Kupujecie wanienkę 80 czy 100 cm ?
Przewijak - myślicie że lepsza będzie komoda z przewijakiem czy przewijak nakładany osobno, który można położyć równie dobrze na swoje łóżko i tam przewinąć? :)
Ja mam komodę 3 szufladowa malm i do tego kupiłam osobno sztywny przewijak. Przewijak będzie leżał na blacie szafki, ale nie przykręcony więc będę go mogła zawsze na łóżku położyć[emoji3]
 
Ogarniacie już jakoś kącik/pokoik? Macie maluchy ze sobą czy w oddzielnym pokoju? U nas nie ma miejsca, więc mała będzie z nami w sypialni. Taki malutki kącik jej ogarnęliśmy. Przewijak mam nakładany na łóżeczko i kupiłam w Ikei takie wieszane pojemniki na łóżeczko, żeby powkładać tam rzeczy do przewijania.
 

Załączniki

  • IMG_20190515_130522.jpg
    IMG_20190515_130522.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 96
Ogarniacie już jakoś kącik/pokoik? Macie maluchy ze sobą czy w oddzielnym pokoju? U nas nie ma miejsca, więc mała będzie z nami w sypialni. Taki malutki kącik jej ogarnęliśmy. Przewijak mam nakładany na łóżeczko i kupiłam w Ikei takie wieszane pojemniki na łóżeczko, żeby powkładać tam rzeczy do przewijania.
Bardzo fajnie :) Nasze malutkie też będzie z nami w sypialni. Łóżeczko zamówione. Póki co czekamy na nie :)
A podasz link do tych pojemniczków z Ikwi na łóżeczko?
 
reklama
Ogarniacie już jakoś kącik/pokoik? Macie maluchy ze sobą czy w oddzielnym pokoju? U nas nie ma miejsca, więc mała będzie z nami w sypialni. Taki malutki kącik jej ogarnęliśmy. Przewijak mam nakładany na łóżeczko i kupiłam w Ikei takie wieszane pojemniki na łóżeczko, żeby powkładać tam rzeczy do przewijania.
My robimy pokój małemu, ale łóżeczko będzie stało na razie w naszej sypialni :) bardziej nurtuje mnie temat pościeli w łóżeczku dziecka :) bo tutaj zdania są podzielone jedni uważają, że może nakryć buzię kołderka i że absolutnie oprócz prześcieradła ewentualnie ażurowego kocyka nie powinno być nic w łóżeczku, a drudzy, że takie małe nie ma szans się nakryć, a później rogi kołdry wkładać pod materac albo opcja śpiworek tylko tutaj wiem, że każde dziecko inaczej i nie wiem czy jak nie zacznę wkładać śpiącego dziecka czy nie będzie się budziło ;) czyli jednym słowem milion myśli ciężarnej :))
 
Do góry